Griezmann: Chciałbym z nimi zagrać

rok temu Griezmann: Chciałbym z nimi zagrać
fot. Atlético Madryt

Antoine Griezmann zdradził we francuskim programie „Telefoot” powody swojego pozostania w Atlético Madryt oraz przyznał, że mógłby w niedalekiej przyszłości zasilić szeregi w Paris Saint-Germain.

Reprezentant Francji już od kilkunastu miesięcy jest łączony z opuszczeniem drużyny ze stolicy Hiszpanii. W trakcie ostatniego letniego okienka transferowego dużo mówiło się o możliwej przeprowadzce 26-letniego zawodnika do Manchesteru United.

Griezmann nie zdecydował się ostatecznie na rozstanie z madryckim zespołem przed rozpoczęciem obecnych rozgrywek i to nie z powodu braku atrakcyjnych ofert.

- Głównym powodem mojego pozostania w Atletico był zakaz transferowy nałożony na klub. Czułem, że muszę zostać. Zachowałbym się paskudnie, gdybym odszedł w takim momencie - stwierdził piłkarz.

Francuz we wspomnianym programie wziął również udział w quizie, w którym musiał odpowiadać na pytania „tak” lub „nie”. I tak w kontekście zainteresowania jego osobą przez „Czerwone Diabły” powiedział, że nie odbywał regularnie rozmów z José Mourinho.

Ponadto Griezmann przyznał, że chciałby występować w jednej drużynie z Neymarem i Kylianem Mbappé. Trzeba jednak zauważyć, że na obecną chwilę ewentualny transfer 26-letniego zawodnika do PSG nie wydaje się realny do zrealizowania ze względu na mocną konkurencję w paryskiej drużynie oraz konsekwencje, jakie mógłby ponieśc klub w przypadku zrealizowania kolejnego dużego zakupu nowego piłkarza.ŹRÓDŁO
Telefoot
TAGI: Antoine Griezmann Atlético Madryt Paris Saint-Germain FC Francja Hiszpania Neymar Kylian Mbappé Lottin Brazylia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.