OFICJALNIE: Osiemnasty transfer GKS-u Katowice. Znowu były ekstraklasowicz!

5 miesięcy temu
OFICJALNIE: Osiemnasty transfer GKS-u Katowice. Znowu były ekstraklasowicz!

GKS Katowice ma za sobą bardzo pracowite lato. Teraz przyszedł czas na kolejne wzmocnienie.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza poinformowała o przeprowadzce Bartosza Śpiączki do GKS-u Katowice.

Po kilku nieudanych próbach sforsowania bram Ekstraklasy, działacze ekipy zlokalizowanej przy ulicy Bukowej mają nadzieję, że tym razem los okaże się dla nich łaskawy i awansują na najwyższy szczebel rozgrywkowy w naszym kraju. Aby jednak tak się stało, drużyna musi regularnie strzelać bramki, a z tym podopieczni Jacka Paszulewicza mieli na początku tego sezonu spory problem. Z tego względu zdecydowano się na pozyskanie Bartosza Śpiączki.

27-latek przenosi się do Katowic na zasadzie wypożyczenia z Bruk-Bet Niecieczy. Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2019 roku.

Jeszcze rok temu nikt nie zakładał takiego obrotu spraw. O usługi napastnika zabiegały bowiem takie kluby jak Jagiellonia Białystok czy krakowska Wisła. Ten zdecydował się jednak na przeprowadzkę do drużyny „Słoni”, która ostatecznie spadła z ligi, a sam zainteresowany mocno rozczarował.

Śpiączka rozegrał w minionych rozgrywkach 36 ligowych spotkań. W tym czasie zdobył trzy bramki. Do swojego skromnego dorobku dorzucił jedną asystę.

„GieKSa” pozyskała od lipca osiemnastu zawodników. Poza 27-latkiem do zespołu dołączyli między innymi Jakub Wawrzyniak, Arkadiusz Woźniak, Grzegorz Piesio, Tymoteusz Puchacz czy Mariusz Pawełek.


ŹRÓDŁO
Bruk-Bet Termalica
TAGI: Oficjalnie Bartosz Śpiączka GKS Katowice Bruk-Bet Termalica Nieciecza Polska
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.