Działacz potwierdził rozmowy w sprawie Piątka

3 miesiące temu
Działacz potwierdził rozmowy w sprawie Piątka
fot. FotoPyk

Włoskie media nieustannie piszą o Krzysztofie Piątku.

Prezentujący znakomitą formę napastnik Genoi w ostatnich tygodniach był łączony z wieloma czołowymi europejskimi klubami. W weekend pojawiły się informacje, że pierwszą ofertę za Polaka wystosowało Napoli, które zaoferowało 25 milionów euro. Genoa już teraz oczekuje jednak za niego przynajmniej dwa razy więcej. Do tego jest skłonna pożegnać się z nim dopiero po zakończeniu sezonu.

„La Gazzetta dello Sport” zapytała o Piątka prezydenta Napoli, Aurelio De Laurentiisa.

- Rozmawiałem już na jego temat z prezesem Genoi, Enrico Preziosim, a także jego agentem. Teraz musimy się spotkać.

- Nie chcę jednak, żeby to się skończyło wielką licytacją. Z całym szacunkiem do zawodnika, muszę również jeszcze upewnić się, czy w Neapolu będzie w stanie robić to, czego obecnie dokonuje w barwach Genoi - powiedział głównodowodzący „Azzurrich”.

Nieco wcześniej o komentarz na temat Piątka poproszony został dyrektor sportowy jego obecnego klubu, Giorgio Perinetti. Jak powiedział: - Akredytowaliśmy ostatnio na nasze mecze wielu skautów z Niemiec i Hiszpanii, a największe kluby z Serie A składały zapytania. Prezydent Preziosi powiedział jednak, że kibice Genoi będą cieszyć się Piątkiem do czerwca. Teraz on nie ma ceny, musimy ustalić, jaki jest jego margines rozwoju.

23-latek w czwartkowym meczu z Portugalią (2:3) strzelił swojego pierwszego gola w reprezentacji Polski. Jeśli chodzi o jego dotychczasowy bilans w koszulce Genoi, wynosi on osiem spotkań i 13 bramek.ŹRÓDŁO
La Gazetta dello Sport
TAGI: Genoa CFC Włochy Polska Krzysztof Piątek SSC Napoli
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.