Shaqiri w Anglii!
2015-07-01 14:30:48; Aktualizacja: 10 lat temu
Xherdan Shaqiri jest blisko przeprowadzki do Stoke City.
Szwajcar przenosząc się do Interu liczył na regularną grę, której nie miał zagwarantowanej w Bayernie. Bardzo szybko zraził jednak do siebie szkoleniowca Roberto Manciniego, przez co stał się niepotrzebny w Mediolanie. "Nerazzurri", wedle umowy wypożyczenia zawartej z Bawarczykami, muszą jednak wykupić go za 15 milionów euro. Najprawdpodobniej będzie to jednak koniec przygody skrzydłowego z Giuseppe Meazza.
Mediolańczycy od kilku dni negocjowali z potencjalnymi kupcami i dziś osiągnęli porozumienie ze Stoke, które już w przeszłości zgłaszało się po 23-latka. W oparciu o uzgodnienia, Anglicy zapłacą za Shaqiriego aż 17 milionów euro, co naturalnie będzie rekordem transferowym klubu z Premier League. Zanim jednak dojdzie do transakcji, zgodę na przeprowadzkę wyrazić musi sam zawodnik - według prognoz to tylko formalność.


![Premier League: Składy na Manchester United - Newcastle United [OFICJALNIE]](img/photos/87480/170x113/manchester-united-newcastle-united.jpg)





![Mohamed Salah i wszystko jasne. Poznaliśmy pierwszego uczestnika 1/8 finału Pucharu Narodów Afryki [WIDEO]](img/photos/113917/170x113/mohamed-salah.jpg)

![Premier League: Składy na Manchester United - Newcastle United [OFICJALNIE]](img/photos/87480/90x60/manchester-united-newcastle-united.jpg)





![Mohamed Salah i wszystko jasne. Poznaliśmy pierwszego uczestnika 1/8 finału Pucharu Narodów Afryki [WIDEO]](img/photos/113917/90x60/mohamed-salah.jpg)







