5 milionów rocznie dla Kroosa w Realu

5 milionów rocznie dla Kroosa w Realu fot. Transfery.info
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: As

Toni Kroos odrzucił ofertę przedłużenia kontraktu z Bayernem Monachium i rozpoczął negocjacje z Realem Madryt. Niemiecki pomocnik może liczyć w Madrycie na zarobki rzędu pięciu milionów euro rocznie.

Hiszpańskie media donoszą, że Kroos zdecydował się odrzucić propozycję przedłużenia kontraktu z Bayernem Monachium. Mistrz Niemiec zaoferował swojemu zawodnikowi umowę, na mocy której Kroos zarabiałby od czterech do sześciu milionów euro.

Sytuację chcą wykorzystać działacze „Królewskich”. Bayern jest podobno gotowy sprzedać reprezentanta kraju do Hiszpanii. Władze klubu z Bawarii wychodzą z założenia, że lepiej teraz sprzedać Kroosa, aniżeli pozwolić mu odejść za darmo po zakończeniu następnego sezonu. Real jest gotowy zaoferować w zamian Samiego Khedirę. Sam Kroos mógłby liczyć w stolicy Hiszpanii na zarobki rzędu pięciu milionów euro.

Według mediów, Niemiec z tunezyjskimi korzeniami nie znalazłby miejsca w składzie drużyny prowadzonej przez Pepa Guardiolę.

Transfer Kroosa do Madrytu jest jednak bardzo prawdopodobny, jednakże nic nie wskazuje na to, by przyszłość pomocnika była jasna przed zakończeniem udziały reprezentacji Niemiec w Mistrzostwach świata. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Za taką kwotę Chelsea pozwoli odejść Mateo Kovačiciowi Za taką kwotę Chelsea pozwoli odejść Mateo Kovačiciowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy