AC Milan finalizuje pierwszy zimowy transfer

AC Milan finalizuje pierwszy zimowy transfer
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio | Fabrizio Romano

AC Milan domyka ostatnie formalności związane z zakontraktowaniem Soualiho Meïté z Torino - poinformowali Gianluca Di Marzio oraz Fabrizio Romano.

„Rossoneri” obserwowali i zabiegali od dłuższego czasu o względy Kouadio Koné z Toulouse, ale mieli finalnie przegrać walkę o utalentowanego pomocnika z Borussią Mönchengladbach.

Z tego też powodu ekipa z San Siro postanowiła rozejrzeć się za innym piłkarzem mogącym wzmocnić rywalizację w środku pola drużyny prowadzonej przez Stefano Piolego.

Wybór przedstawicieli klubu padł ostatecznie na  Soualiho Meïté z Torino, który powinien w najbliższych dniach dołączyć do Milanu.

Takie informacje przekazują zgodnie Gianluca Di Marzio oraz Fabrizio Romano. Obaj dziennikarze uważają, że utytułowany klub jest już bardzo ustalenia wszystkich warunków transferu 26-letniego zawodnika.

Francuz ma przenieść się „Rossonerich” na zasadzie odpłatnego wypożyczenia z zawartą opcją definitywnego wykupu opiewającą na kwotę oscylującą w granicach 8-10 milionów euro.

Meïté wystąpił 17 spotkaniach w tym sezonie i strzelił w nich jednego gola oraz zanotował tyle samo asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Flanagan blisko polskiego klubu. Zaawansowane negocjacje Flanagan blisko polskiego klubu. Zaawansowane negocjacje Eriksen chce wrócić do Premier League. Wysoka pensja stanowi problem Eriksen chce wrócić do Premier League. Wysoka pensja stanowi problem Milik zaakceptował ofertę Olympique'u Marsylia. Polak czeka na porozumienie pomiędzy klubami Milik zaakceptował ofertę Olympique'u Marsylia. Polak czeka na porozumienie pomiędzy klubami OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy