AC Milan finalizuje trzeci zimowy transfer. Czas na testy medyczne

AC Milan finalizuje trzeci zimowy transfer. Czas na testy medyczne fot. jorono | Pixabay
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano | Gianluca Di Marzio

Fikayo Tomori powinien w piątek przejść obligatoryjne testy medyczne przed sfinalizowaniem swoich przenosin z Chelsea do Milanu - poinformowali Fabrizio Romano oraz Gianluca Di Marzio.

Przedstawiciele „Rossonerich” intensywnie przepracowują zimowy okres transferowy. Klub z San Siro zakontraktował już Soualiho Meïté i Mario Mandžukicia, a teraz dopina ostatnie formalności związane z wypożyczeniem Fikayo Tomoriego z Chelsea.

Fabrizio Romano oraz Gianluca Di Marzio przekonują, że pojawi się w piątek w Mediolanie w celu odbycia obligatoryjnych testów medycznych.

Jeżeli nie wykażą one niczego niepokojącego to 23-latek będzie reprezentował barwy włoskiego zespołu przynajmniej do zakończenia trwających rozgrywek.

„Rossoneri” w przypadku wyrażenia zadowolenia z postawy prezentowanej przez jednokrotnego reprezentanta Anglii będą mieli prawo do nawiązania z nim dłuższej współpracy poprzez dokonanie jego wykupu za sumę opiewająca na 28,2 miliona euro.

Tomori wystąpił w czterech spotkaniach w barwach „The Blues” w obecnym sezonie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marcin Kamiński szykuje się do wolnego transferu. Może trafić do uznanego niemieckiego klubu Marcin Kamiński szykuje się do wolnego transferu. Może trafić do uznanego niemieckiego klubu Bayern Monachium: Ujawniono zarobki piłkarzy. Klub płaci im od 2,5 do 22 milionów euro rocznie Bayern Monachium: Ujawniono zarobki piłkarzy. Klub płaci im od 2,5 do 22 milionów euro rocznie CIES: Najbardziej doświadczone talenty urodzone po 2000 roku. Dwóch Polaków w zestawieniu CIES: Najbardziej doświadczone talenty urodzone po 2000 roku. Dwóch Polaków w zestawieniu FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy