AC Milan proponował Hellasowi wymianę

AC Milan proponował Hellasowi wymianę
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Corriere di Verona

Matteo Lovato to jeden z głównych celów Milanu na styczniowe okno transferowe. Chętnych na stopera Hellasu Verona jest jednak więcej, dlatego „Rossoneri” postanowili zintensyfikować działania, składając pierwszą ofertę, o czym donosi „Corriere di Verona”.

Stefano Piolemu bardzo zależy na wzmocnieniu środka defensywy, czego jego pracodawca nie zrobił kilka miesięcy temu, mimo wyraźnych próśb Włocha. Władze mediolańskiej ekipy doskonale wiedzą o potrzebach szkoleniowca, dlatego poczyniły już kroki w kierunku spełnienia życzenia 55-latka.

Według najnowszych informacji AC Milan złożył propozycję za Matteo Lovato. Lider tabeli Serie A zaoferował Hellasowi Verona pięć milionów euro oraz kartę zawodniczą Léo Duarte. W tym kontekście warto dodać, że Brazylijczyk przybył na San Siro ledwie półtora roku temu za 10, a wraz z bonusami 12 milionów euro.

Jak podkreśla „Corriere di Verona”, rozmowy nie były kontynuowane, ponieważ „Gialloblu” uznali tę ofertę za zbyt niską.

20-latek to jedno z odkryć obecnego sezonu we włoskiej ekstraklasie. Pozyskany za pół miliona euro Włoch na swoim koncie ma już 12 występów, a chęć jego zakontraktowania wykazują SSC Napoli czy Juventus.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy