AC Milan proponował Hellasowi wymianę

AC Milan proponował Hellasowi wymianę
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Corriere di Verona

Matteo Lovato to jeden z głównych celów Milanu na styczniowe okno transferowe. Chętnych na stopera Hellasu Verona jest jednak więcej, dlatego „Rossoneri” postanowili zintensyfikować działania, składając pierwszą ofertę, o czym donosi „Corriere di Verona”.

Stefano Piolemu bardzo zależy na wzmocnieniu środka defensywy, czego jego pracodawca nie zrobił kilka miesięcy temu, mimo wyraźnych próśb Włocha. Władze mediolańskiej ekipy doskonale wiedzą o potrzebach szkoleniowca, dlatego poczyniły już kroki w kierunku spełnienia życzenia 55-latka.

Według najnowszych informacji AC Milan złożył propozycję za Matteo Lovato. Lider tabeli Serie A zaoferował Hellasowi Verona pięć milionów euro oraz kartę zawodniczą Léo Duarte. W tym kontekście warto dodać, że Brazylijczyk przybył na San Siro ledwie półtora roku temu za 10, a wraz z bonusami 12 milionów euro.

Jak podkreśla „Corriere di Verona”, rozmowy nie były kontynuowane, ponieważ „Gialloblu” uznali tę ofertę za zbyt niską.

20-latek to jedno z odkryć obecnego sezonu we włoskiej ekstraklasie. Pozyskany za pół miliona euro Włoch na swoim koncie ma już 12 występów, a chęć jego zakontraktowania wykazują SSC Napoli czy Juventus.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy