Adam Buksa blisko New England Revolution!

Adam Buksa blisko New England Revolution! fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sam Stejskal

Sam Stejskal z The Athletic donosi, że New England Revolution jest blisko pozyskania Adama Buksy z Pogoni Szczecin.

Polski zawodnik znajduje się na celowniku Genoi, która chce pozyskać zimą nowego napastnika. Według Stejskala 23-latek może obrać jednak zupełnie inny kierunek i przejść do Stanów Zjednoczonych.

W New England Revolution Buksa miałby znaleźć się w gronie „designated players”, a więc piłkarzy, których kontrakty nie są objęte limitem. Stejskal nie podał kwoty transferu. W przeszłości w kontekście zagranicznej przeprowadzki atakującego Pogoni pisało się jednak o około czterech milionach euro.

New England Revolution to ekipa z Foxborough. W sezonie 2019 zajęła siódme miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. W pierwszej rundzie fazy play-off lepsza od niej okazała się Atlanta United.

Bilans Buksy z tego sezonu Ekstraklasy to 18 występów, siedem bramek i cztery asysty. W piątek Pogoń zmierzy się z Koroną Kielce i niewykluczone, że będzie to ostatnie spotkanie napastnika w koszulce „Portowców”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zastąpi Josué jej byłym gwiazdorem? „Warto monitorować tę sprawę” Legia Warszawa zastąpi Josué jej byłym gwiazdorem? „Warto monitorować tę sprawę” Ekspert nie ma wątpliwości w sprawie następcy Christophe'a Galtiera w PSG. „To jedyny szkoleniowiec, który może tam przetrwać” Ekspert nie ma wątpliwości w sprawie następcy Christophe'a Galtiera w PSG. „To jedyny szkoleniowiec, który może tam przetrwać” OFICJALNIE: Niemcy bez gwiazdy w marcowych meczach OFICJALNIE: Niemcy bez gwiazdy w marcowych meczach Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE] Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE] Antonio Conte na wylocie z Tottenhamu Antonio Conte na wylocie z Tottenhamu Mateusz Bogusz odchodzi z Leeds United. Daleka przeprowadzka! Mateusz Bogusz odchodzi z Leeds United. Daleka przeprowadzka! Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry na mecze z Czechami i Albanią [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry na mecze z Czechami i Albanią [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy