Adam Buksa zapisał się w historii MLS [WIDEO]

Adam Buksa zapisał się w historii MLS [WIDEO] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info | MLS

Adam Buksa wpisał się dwukrotnie na listę strzelców w wyjazdowym starciu New England Revolution z Atlantą United (2:2) i dzięki temu zapisał się w historii Major League Soccer.

Reprezentant Polski przyczynił się w znaczącym stopniu do wywalczenia cennego punktu przez drużynę prowadzoną przez Bruce'a Arenę, która na obecnym etapie rozgrywek prezentuje się poniżej oczekiwań i zajmuje na razie odległe jedenaste miejsce w Konferencji Wschodniej.

Sam środkowy napastnik może być jednak w pewni usatysfakcjonowany swoimi indywidualnymi występami i pochwalić się serią z przynajmniej jedną zdobytą bramką w pięciu z rzędu meczach Major League Soccer.

W ten sposób dołączył on do Gustavo Bouy, Clinta Dempseya, Taylora Twellmana i Wolde'a Harrisa, którzy w przeszłości dokonali identycznego wyczynu.

We wspomnianym starciu udało mu się dwukrotnie wpisać na listę strzelców, co przełożyło się na remis z Atlantą United (2:2), która po jedenastu kolejkach plasuje się na ostatniej pozycji uprawniającej do gry w play-offach.

W mediach nie brakuje spekulacji, że Adam Buksa notuje ostatnie trafienia w barwach New England Revolution przed zaplanowanym już od dłuższego czasu powrotem na Stary Kontynent, gdzie może zasilić szeregi Beşiktaşu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy