Agent: Jego przyszłość jest jasna, trafi do Juventusu

Agent: Jego przyszłość jest jasna, trafi do Juventusu fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sky Sport

Leonardo Spinazzola trafi po sezonie do Juventusu, zgodnie ze słowami jego agenta.

Obrońca przebywa już drugi rok na wypożyczeniu w Atalancie. Poprzedni sezon był dla niego bardzo udany, stanowił bowiem ważne ogniwo drużyny, która była rewelacją rozgrywek Serie A. Wysoka forma zwróciła uwagę mistrzów Włoch, którzy chcieli sprowadzić zawodnika z powrotem. Na przenosinach do „Bianconerich” zależało również samemu piłkarzowi, ale zgody na jego odejście nie wyrazili „Orobici”. Nic jednak straconego.

Agent Spinazzoli, Davide Lippi, przekonuje, że przyszłość zawodnika jest już pewna i śmiało można twierdzić, że 24-latek jest pierwszym letnim wzmocnieniem turyńczyków.

- Jego przyszłość jest jasna, wszystko jest zapisane - stwierdził przedstawiciel zawodnika w rozmowie ze „Sky Sport”.

- Pojawiła się szansa na transfer już tego lata, „Juve” chciało go sprowadzić wcześniej, ale Atalanta nie wyraziła na to zgody. Leonardo jest poważnym profesjonalistą, więc był dyspozycyjny, teraz jest spokojny i pogodny, zakończy obecny sezon jeszcze lepiej niż poprzedni.

Spinazzola nie zniósł najlepiej informacji o braku możliwości powrotu do Juventusu. Mimo wyraźnego niezadowolenia pogodził się z wolą ekipy z Bergamo i ponownie jest podstawowym graczem „Nerazzurrich”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy