Agent: Przyszłość Bellerína? Jeśli pojawią się oferty stamtąd, z pewnością je wysłuchamy

Agent: Przyszłość Bellerína? Jeśli pojawią się oferty stamtąd, z pewnością je wysłuchamy
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Radio Crc

Agent Héctora Bellerína nie wyklucza przeprowadzki swojego klienta do Włoch. Dodaje jednak, że wciąż czeka na oferty.

Zeszłego lata media spekulowały na temat przeprowadzki obrońcy do Barcelony, w której to się wychowywał. Do transferu ostatecznie nie doszło, a niedawno pojawiły się informacje, że Katalończycy nie są już zainteresowani 23-latkiem. Piłkarz nie narzeka jednak na brak zainteresowania z innych klubów, choć jego agent twierdzi, że jak na razie nie pojawiły się konkretne propozycje.

Albert Botines wypowiedział się dla „Radio Crc”, a w rozmowie przyznał, że w tej chwili ma wątpliwości w sprawie transferu prawego obrońcy „Kanonierów”.

- Nikt nie kontaktował się w sprawie Bellerína, nikt się do mnie nie zgłaszał. On jest szczęśliwy w Arsenalu, całkiem niedawno przedłużył swój kontrakt i gra regularnie. To prawda, że każdy piłkarz chce się rozwijać, ale na ten moment jego transfer byłby trudny - powiedział Botines.

Zaraz po tym agent dodał jednak, że prawy obrońca może przenieść się do Włoch. W ostatnim czasie pojawiły się informacje w mediach z Półwyspu Apenińskiego, jakoby Bellerín znajdował się w planach między innymi Juventusu.

- Gdyby włoskie kluby były zainteresowane moimi klientami, z pewnością bym ich wysłuchał, ponieważ takie kluby jak Juventus czy Napoli są dobre nie tylko w Serie A, ale także w Europie. Każdego lata pojawia się zainteresowanie wielu klubów, lecz Arsenal jak na razie nie informował mnie o nadesłaniu jakichkolwiek ofert.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy