Alexandre Lacazette przejdzie operację. Przez kilka miesięcy miał problemy z mówieniem

Alexandre Lacazette przejdzie operację. Przez kilka miesięcy miał problemy z mówieniem fot. Damien LG [Olympique Lyon]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: L’Équipe

Alexandre Lacazette, kapitan Olympique’u Lyon, w przyszłym tygodniu zostanie poddany zabiegowi usunięcia narośli na strunach głosowych - donosi „L’Équipe”.

Francuski napastnik latem wrócił do ojczyzny. Uprzednio przez pięć sezonów biegał po angielskich boiskach w barwach Arsenalu. Opuszczał Emirates Stadium jako kapitan. Taka sama rola przypadła mu na Groupama Stadium.

31-latek w swoim starym-nowym klubie błyszczy formą strzelecką. Po siedmiu spotkaniach ma już cztery gole i asystę.

Jak podaje „L’Équipe”, przez ten cały czas zawodnik zmagał się z nietypowymi problemami zdrowotnymi. Narośl na strunach głosowych utrudniała mu mówienie. Kłopotu można pozbyć się podczas jednej operacji.

Alexandre Lacazette czekał z tym do przerwy na mecze reprezentacyjne. Zabieg zostanie przeprowadzony w połowie przyszłego tygodnia.

Szesnastokrotny kadrowicz „Trójkolorowych” jest wychowankiem Olympique’u Lyon. Jak dotąd nie było mu dane zagrać na żadnym turnieju międzynarodowym, a po raz ostatni wystąpił w koszulce reprezentacyjnej w listopadzie 2017 roku.

„Les Gones” nie rywalizują w europejskich pucharach. Mimo to doświadczony piłkarz bez chwili zawahania wybrał ich ofertę i dołączył do nich na mocy wolnego transferu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy