Arka Gdynia będzie miała nowego trenera? To główny kandydat

Arka Gdynia będzie miała nowego trenera? To główny kandydat
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Koźmiński [SportoweFakty.wp.pl]

Goncalo Feio jest poważnym kandydatem na następcę Ryszarda Tarasiewicza w Arce Gdynia - informuje Piotr Koźmiński ze SportoweFakty.wp.pl.

Arka Gdynia rozpoczęła sezon I ligi w kratkę. W siedmiu dotychczasowych meczach ekipa z Trójmiasta zanotowała trzy zwycięstwa, dwa remisy i dwie porażki, zdobywając 11 punktów, co daje jej obecnie siódme miejsce w tabeli zaplecza Ekstraklasy. W niedzielę gdynianie przegrali z Odrą Opole 1:2.

Odejście Ryszarda Tarasiewicza z Arki nie jest przesądzone, ale wiadomo, że przeciętne wyniki myślącej o awansie do Ekstraklasy drużyny mogą do tego doprowadzić. Zdaniem Piotra Koźmińskiego w przypadku potencjalnego zwolnienia doświadczonego trenera głównym kandydatem na jego następcę będzie Goncalo Feio.

32-letni Feio do niedawna był asystentem Marka Papszuna w Rakowie Częstochowa. Portugalczyk pracował tam przez 2,5 roku, maczając palce przy ostatnich sukcesach częstochowskiego zespołu.

Wcześniej Feio był zatrudniony w Legii Warszawa, gdzie pracował w akademii, a także pełnił rolę analityka. Współpracował również z Kiko Ramírezem w Wiśle Kraków oraz AO Xanthi.

Ryszard Tarasiewicz jest szkoleniowcem Arki od października 2021 roku. Poprzedni sezon gdynianie zakończyli na trzecim miejscu w tabeli I ligi i półfinale baraży o awans do Ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy