Arka Gdynia: Damian Ślesicki żegna się z klubem [OFICJALNIE]

Arka Gdynia: Damian Ślesicki żegna się z klubem [OFICJALNIE]
Kamil Freliga
Kamil Freliga
Źródło: Arka Gdynia

Arka Gdynia poinformowała, że wraz z końcem roku z klubem pożegna się Damian Ślesicki.

Kontrakt 22-latka miał obowiązywać do końca czerwca 2023 roku, ale obie strony porozumiały się w kwestii jego skrócenia. Ślesicki w tym sezonie ani razu nie znalazł się w kadrze meczowej „Żółto-niebieskich”.

Prawy obrońca trafił do Gdyni w sierpniu zeszłego roku z trzecioligowego KKS-u Kalisz. Wcześniej reprezentował też barwy Ursusa Warszawa i Legionovii Legionowo. Jest wychowankiem Mławianki Mława.

W sezonie 2020/2021 raz wyszedł w podstawowym składzie Arki i sześciokrotnie wchodził z ławki rezerwowych. Uzbierał w sumie 190 minut na zapleczu Ekstraklasy. Raz zagrał też w Pucharze Polski. 

Od 1 stycznia 2022 roku Damian Ślesicki stanie się wolnym zawodnikiem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy