Arka Gdynia: Damian Ślesicki żegna się z klubem [OFICJALNIE]

Arka Gdynia: Damian Ślesicki żegna się z klubem [OFICJALNIE]
Kamil Freliga
Kamil Freliga
Źródło: Arka Gdynia

Arka Gdynia poinformowała, że wraz z końcem roku z klubem pożegna się Damian Ślesicki.

Kontrakt 22-latka miał obowiązywać do końca czerwca 2023 roku, ale obie strony porozumiały się w kwestii jego skrócenia. Ślesicki w tym sezonie ani razu nie znalazł się w kadrze meczowej „Żółto-niebieskich”.

Prawy obrońca trafił do Gdyni w sierpniu zeszłego roku z trzecioligowego KKS-u Kalisz. Wcześniej reprezentował też barwy Ursusa Warszawa i Legionovii Legionowo. Jest wychowankiem Mławianki Mława.

W sezonie 2020/2021 raz wyszedł w podstawowym składzie Arki i sześciokrotnie wchodził z ławki rezerwowych. Uzbierał w sumie 190 minut na zapleczu Ekstraklasy. Raz zagrał też w Pucharze Polski. 

Od 1 stycznia 2022 roku Damian Ślesicki stanie się wolnym zawodnikiem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy