Arsenal daje „zielone światło” na odejście Özila do Al-Nassr

Arsenal daje „zielone światło” na odejście Özila do Al-Nassr fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Cesar Luis Merlo

Al-Nassr jest zainteresowane pozyskaniem Mesuta Özila z Arsenalu - informuje César Luis Merlo.

Według dziennikarza TyC Sports zainteresowanie klubu z Arabii Saudyjskiej jest poważne. Władze Al-Nassr złożyły już Arsenalowi konkretną ofertę. Opiewa ona na pięć milionów funtów. „Kanonierzy” są skłonni pożegnać się z Özilem.

Samemu zawodnikowi Al-Nassr proponuje dwuletni, gwiazdorski kontrakt. Zdaniem Merlo Özil na razie dał do zrozumienia, że nie chce opuszczać londyńskiego klubu. Nie zmienia tego fakt, że nie znalazł się on w kadrze „Kanonierów” na fazę grupową Ligi Europy.

O tym, że Arsenal chce pożegnać się z Özilem, a zawodnik niekoniecznie podziela zdanie londyńczyków, wcześniej pisało już „Daily Mail”. Nie ma się co dziwić, wszak 31-latek inkasuje w stolicy Anglii około 350 tysięcy funtów tygodniowo. Umowa piłkarza jest ważna do 30 czerwca 2021 roku. Podobno jest on skłonny rozwiązać ją wcześniej, ale oczekuje wypłacenia większości pieniędzy należnych mu do końca kontraktu.

Kluczowe może okazać się to, ile dokładnie pieniędzy oferuje Özilowi Al-Nassr. Póki co ta kwota nie jest znana.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: TVP pokaże „polski mecz” na zakończenie fazy grupowej Liga Mistrzów: TVP pokaże „polski mecz” na zakończenie fazy grupowej Liga Mistrzów: FC Barcelona leci na mecz z Ferencvárosi bez trzech gwiazd Liga Mistrzów: FC Barcelona leci na mecz z Ferencvárosi bez trzech gwiazd Drużyna 2020 roku UEFA: Poznaliśmy nazwiska 50 nominowanych piłkarzy Drużyna 2020 roku UEFA: Poznaliśmy nazwiska 50 nominowanych piłkarzy Hajto gotowy na powrót na ławkę trenerską: Myślę o kierunku zagranicznym Hajto gotowy na powrót na ławkę trenerską: Myślę o kierunku zagranicznym Manchester City finalizuje transfer utalentowanego 17-latka. W grę ma wchodzić nawet 20 milionów euro [WIDEO] Manchester City finalizuje transfer utalentowanego 17-latka. W grę ma wchodzić nawet 20 milionów euro [WIDEO] Oni wciąż nie mają dość. Weterani Mistrzostw Europy z 2004 roku! Oni wciąż nie mają dość. Weterani Mistrzostw Europy z 2004 roku! Wisła Kraków: Czas na decydujące rozmowy. Kandydat na trenera przyjeżdża do Polski Wisła Kraków: Czas na decydujące rozmowy. Kandydat na trenera przyjeżdża do Polski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy