Arsenal daje „zielone światło” na odejście Özila do Al-Nassr

Arsenal daje „zielone światło” na odejście Özila do Al-Nassr fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Cesar Luis Merlo

Al-Nassr jest zainteresowane pozyskaniem Mesuta Özila z Arsenalu - informuje César Luis Merlo.

Według dziennikarza TyC Sports zainteresowanie klubu z Arabii Saudyjskiej jest poważne. Władze Al-Nassr złożyły już Arsenalowi konkretną ofertę. Opiewa ona na pięć milionów funtów. „Kanonierzy” są skłonni pożegnać się z Özilem.

Samemu zawodnikowi Al-Nassr proponuje dwuletni, gwiazdorski kontrakt. Zdaniem Merlo Özil na razie dał do zrozumienia, że nie chce opuszczać londyńskiego klubu. Nie zmienia tego fakt, że nie znalazł się on w kadrze „Kanonierów” na fazę grupową Ligi Europy.

O tym, że Arsenal chce pożegnać się z Özilem, a zawodnik niekoniecznie podziela zdanie londyńczyków, wcześniej pisało już „Daily Mail”. Nie ma się co dziwić, wszak 31-latek inkasuje w stolicy Anglii około 350 tysięcy funtów tygodniowo. Umowa piłkarza jest ważna do 30 czerwca 2021 roku. Podobno jest on skłonny rozwiązać ją wcześniej, ale oczekuje wypłacenia większości pieniędzy należnych mu do końca kontraktu.

Kluczowe może okazać się to, ile dokładnie pieniędzy oferuje Özilowi Al-Nassr. Póki co ta kwota nie jest znana.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium musi zacząć rozglądać się za następcą Flicka. Możliwe CZTERY opcje Bayern Monachium musi zacząć rozglądać się za następcą Flicka. Możliwe CZTERY opcje Thomas Müller szczerze o odejściu Flicka: Nie musi nam podawać powodu Thomas Müller szczerze o odejściu Flicka: Nie musi nam podawać powodu Grzegorz Krychowiak znowu zachwyca w Rosji. Reprezentant Polski coraz bliżej rekordowego sezonu Grzegorz Krychowiak znowu zachwyca w Rosji. Reprezentant Polski coraz bliżej rekordowego sezonu Lech Poznań: Maciej Skorża po porażce z Rakowem Częstochowa Lech Poznań: Maciej Skorża po porażce z Rakowem Częstochowa Premier League: Skomplikowana sytuacja w czołówce. Nawet czwarta lokata może nie dać West Hamowi debiutanckiego udziału w Lidze Mistrzów Premier League: Skomplikowana sytuacja w czołówce. Nawet czwarta lokata może nie dać West Hamowi debiutanckiego udziału w Lidze Mistrzów Tammy Abraham z transferem w górnych rejonach tabeli Premier League?! Tammy Abraham z transferem w górnych rejonach tabeli Premier League?! Tottenham nastawia się na rozstanie z Mourinho Tottenham nastawia się na rozstanie z Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy