Arsenal: Mężczyzna podejrzany o zaatakowanie Özila i Kolašinaca przyznał się do winy!

Arsenal: Mężczyzna podejrzany o zaatakowanie Özila i Kolašinaca przyznał się do winy! fot. Sky Sports
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: BBC Sport | Bryan Swanson (Sky Sports News)

Koszmar Mesuta Özila i Seada Kolašinaca dobiega końca. Jedna z zatrzymanych ostatnio osób przyznała się do próby dokonania kradzieży zegarków piłkarzy Arsenalu.

Pod koniec lipca Mercedes klasy G prowadzony przez byłego reprezentanta Niemiec, w którym znajdował się jego klubowy kolega oraz ich małżonki, został zatrzymany przez dwóch zamaskowanych i uzbrojonych w noże przestępców, którzy próbowali okraść graczy „Kanonierów”.

Sead Kolašinac postanowił opuścić auto i odciągnąć uwagę napastników, aby umożliwić ucieczkę doświadczonemu pomocnikowi do pobliskiej restauracji, gdzie poprosił o wezwanie policji oraz udzielenie pomocy. W tym samym czasie spanikowani napastnicy uciekli z miejsca zdarzenia.

Policja natychmiast rozpoczęła poszukiwania przestępców i po blisko dwóch miesiącach udało się jej zatrzymać dwóch podejrzanych mężczyzn - 30 letniego Adama Smitha oraz 26-letniego Jordana Northovera. Obaj zostali oskarżeni o próbę dokonania rabunku z użyciem niebezpiecznego przedmiotu.

Ponadto pierwszy z wymienionych panów został aresztowany za posiadanie marihuany i stanął w miniony czwartek przed sądem w koronnym w Snaresbrook. Według informacji przekazanych przez Bryana Swansona ze „Sky Sports News”, w trakcie składania zeznań przyznał się do wszystkich zarzucanych mu czynów i 1 listopada usłyszy wyrok.

Stanowisko drugiego z mężczyzn na postawione mu zarzuty nie jest jeszcze znane, ale 4 października ma stanąć przed sądem w celu złożenia wyjaśnień w całej sprawie.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy