Arsenal: Mężczyzna podejrzany o zaatakowanie Özila i Kolašinaca przyznał się do winy!

Arsenal: Mężczyzna podejrzany o zaatakowanie Özila i Kolašinaca przyznał się do winy! fot. Sky Sports
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: BBC Sport | Bryan Swanson (Sky Sports News)

Koszmar Mesuta Özila i Seada Kolašinaca dobiega końca. Jedna z zatrzymanych ostatnio osób przyznała się do próby dokonania kradzieży zegarków piłkarzy Arsenalu.

Pod koniec lipca Mercedes klasy G prowadzony przez byłego reprezentanta Niemiec, w którym znajdował się jego klubowy kolega oraz ich małżonki, został zatrzymany przez dwóch zamaskowanych i uzbrojonych w noże przestępców, którzy próbowali okraść graczy „Kanonierów”.

Sead Kolašinac postanowił opuścić auto i odciągnąć uwagę napastników, aby umożliwić ucieczkę doświadczonemu pomocnikowi do pobliskiej restauracji, gdzie poprosił o wezwanie policji oraz udzielenie pomocy. W tym samym czasie spanikowani napastnicy uciekli z miejsca zdarzenia.

Policja natychmiast rozpoczęła poszukiwania przestępców i po blisko dwóch miesiącach udało się jej zatrzymać dwóch podejrzanych mężczyzn - 30 letniego Adama Smitha oraz 26-letniego Jordana Northovera. Obaj zostali oskarżeni o próbę dokonania rabunku z użyciem niebezpiecznego przedmiotu.

Ponadto pierwszy z wymienionych panów został aresztowany za posiadanie marihuany i stanął w miniony czwartek przed sądem w koronnym w Snaresbrook. Według informacji przekazanych przez Bryana Swansona ze „Sky Sports News”, w trakcie składania zeznań przyznał się do wszystkich zarzucanych mu czynów i 1 listopada usłyszy wyrok.

Stanowisko drugiego z mężczyzn na postawione mu zarzuty nie jest jeszcze znane, ale 4 października ma stanąć przed sądem w celu złożenia wyjaśnień w całej sprawie.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy