Arsenal traci obiecującego zawodnika. OFICJALNIE: Robbie Burton w Dinamie Zagrzeb

Arsenal traci obiecującego zawodnika. OFICJALNIE: Robbie Burton w Dinamie Zagrzeb
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Dinamo Zagrzeb

Robbie Burton został nowym zawodnikiem Dinama Zagrzeb.

Aktualny mistrz Chorwacji dopiął do końca bardzo interesującą transakcję z udziałem Robbie'ego Burtona tuż przed zamknięciem zimowego okienka transferowego w swoim kraju.

Utalentowany Walijczyk był do tej pory związany wyłącznie z Arsenalem i od dwóch sezonów znajdował się już na ostatnim szczeblu dzielącym go od pierwszego zespołu.

Środkowy pomocnik bardzo mocno liczył na otrzymanie szansy debiutu w drużynie „Kanonierów”, ale nie doczekał się tego ze strony Unaia Emery'ego oraz Mikela Artety, dlatego postanowił przystać na propozycję przedstawioną mu przez Dinamo Zagrzeb, gdzie w niedalekiej przyszłości ma zająć miejsce Daniego Olmo.

20-latek jest na razie przewidziany do gry w rezerwach chorwackiego klubu, ale jeszcze w trwających rozgrywkach powinien zostać włączony do ekipy prowadzonej przez Nenada Bjelicę.

Robbie Burton rozegrał szesnaście spotkań w zespole Arsenalu U-23 w trwających rozgrywkach i zdobył w nich trzy gole.

Nieoficjalnie mówi się, że Dinamo Zagrzeb przeznaczyło blisko milion euro na jego zakontraktowanie. Pragniemy również dodać, że chorwacki klub nie ujawnił na chwilę obecną żadnych dodatkowych szczegółów związanych z podpisaniem umowy z utalentowanym Walijczykiem.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy