Arsenal z drugą ofertą za Aouara. Do porozumienia wciąż daleko

Arsenal z drugą ofertą za Aouara. Do porozumienia wciąż daleko fot. Romain Biard / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Mohamed Bouhafsi

Przedstawiciele Arsenalu przygotowują drugą propozycję dla Olympique'u Lyon za Houssema Aouara - poinformował Mohamed Bouhafsi z RMC Sport.

„Kanonierzy” nie rezygnują z walki o zakontraktowanie wychowanka „Les Gones” w końcówce trwającego letniego okna transferowego po tym, jak ich pierwsza oferta opiewająca na 36 milionów euro została odrzucona przez francuski klub.

Mohamed Bouhafsi z RMC Sport przekonuje, że w nadchodzących godzinach ekipa z Emirates Stadium zaproponuje Olympique'owi Lyon wykupienie 22-letniego zawodnika za kwotę o dwa miliony euro wyższą.

Nic nie wskazuje na to, aby władze drużyny z Groupama Stadium mieli ją zaakceptować, ponieważ w dalszym ciągu spodziewają się zarobienia przynajmniej 50 milionów euro na odejściu Houssema Aouara.

Wspomniany dziennikarz dodaje także, że co prawda sam piłkarz wyraził chęć dołączenia do Arsenalu, ale nie uzgodnił z nim żadnych warunków dotyczących indywidualnego kontraktu.

Z tego też powodu transakcja z udziałem młodzieżowego reprezentanta „Trójkolorowych” jest wciąż daleka od finalizacji i przy tak dużych rozbieżnościach pomiędzy klubami trudno się na teraz spodziewać, że do dojdzie do niej przed 5 października, kiedy to zostanie zakończone letnie okno transferowe.

Środkowy pomocnik rozegrał do tej pory 139 spotkań dla „Les Gones” i strzelił w nich 24 gole oraz zaliczył 27 asyst.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy