Artur Jędrzejczyk po wyeliminowaniu Flory Tallinn: Szczęście też jest nam potrzebne

Artur Jędrzejczyk po wyeliminowaniu Flory Tallinn: Szczęście też jest nam potrzebne fot. FotoPyK
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: TVP Sport | Transfery.info

Legia Warszawa uporała się z Florą Tallinn w dwumeczu drugiej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów (3:1). Tuż po rewanżowym starciu głos w tej sprawie zabrał Artur Jędrzejczyk.

Kapitan Legii nie krył swojego zadowolenia:

- Wydaje mi się, że zaprezentowaliśmy się z dobrej strony. Częściej utrzymywaliśmy się przy piłce i wykreowaliśmy więcej sytuacji, ale, wiadomo, Flora też miała okazje. Udało nam się wygrać, z tego jesteśmy zadowoleni. Czekamy na kolejne mecze. Fajna sprawa - skomentował były reprezentant Polski.

Przy akcji Zenjova nie było raczej spalonego? Szczęście też jest nam potrzebne. Teraz nam dopisało, fajnie. Cieszymy się. Zrealizowaliśmy plan, który sobie narzuciliśmy. Przeszliśmy do kolejnej rundy i obyśmy grali w europejskich pucharach jak najdłużej.

- Nasza reakcja, po nieuznanym golu dla Flory, była błyskawiczna – to też o czymś świadczy? Musieliśmy się bardziej skupić. Mieliśmy sytuację, którą wykorzystaliśmy. To najważniejsze. Wiemy, że awansowaliśmy już do Ligi Konferencji, ale chcemy grać troszkę wyżej. Zrobimy wszystko, aby się to udało.

33-latek w lakonicznych słowach odniósł się również do kolejnego rywala „Wojskowych“ w eliminacjach: - Przed nami fajny dwumecz z Dinamem Zagrzeb - skwitował.

Do wspomnianego starcia z chorwacką ekipą dojdzie w ramach trzeciej rundy eliminacji. Pierwsze starcie odbędzie się już 4 sierpnia w Zagrzebiu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany FIFA 22: 18 najlepszych wykonawców rzutów karnych FIFA 22: 18 najlepszych wykonawców rzutów karnych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy