AS Roma dogadana ze skrzydłowym. Dołączy do klubu zimą

AS Roma dogadana ze skrzydłowym. Dołączy do klubu zimą
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: ForzaRoma.info

AS Roma w zimie prawdopodobnie pozyska Olę Solbakkena - donosi ForzaRoma.info. Zawodnik miał osiągnąć porozumienie z włoskim klubem.

Choć letnie okno transferowe dopiero się skończyło, to niektóre kluby powoli przymierzają się do zimowych wzmocnień. W tej grupie jest między innymi AS Roma.

Triumfator poprzedniej edycji Ligi Konferencji Europy jeszcze latem przymierzał się do transferu Oli Solbakkena. Ostatecznie jednak niewiele z tego wyszło, ale wydaje się, że transakcja zostanie zrealizowana w styczniu.

Takiego zdania są bowiem włoskie media, bo według ustaleń portalu ForzaRoma.info, zawodnik porozumiał się już z nowym zespołem w kwestii umowy indywidualnej.

Na korzyść Włoch działa w tej kwestii fakt, że nie będą musieli płacić za tego skrzydłowego kwoty odstępnego, bo jego kontrakt z Bodø/Glimt wygasa 31 grudnia 2022 roku. Lada moment stanie się on więc wolnym zawodnikiem.

W tym momencie trwają jeszcze negocjacje na temat wcześniejszego dołączenia tego zawodnika do nowej drużyny. 13 listopada kończą się bowiem rozgrywki ligowe w związku z Mistrzostwami Świata. Norwegia nie bierze udziału w turnieju i José Mourinho chciałby mieć tego zawodnika do dyspozycji już w grudniu.

Żeby jednak tak się stało, Solbakken musiałby zrzec się pensji za grudzień. Możliwy wydaje się też scenariusz, że tę pokryje mu AS Roma.

24-latek rozegrał w obecnym sezonie łącznie 13 spotkań, a jego dorobek to gol oraz pięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy