AS Roma przymierza się do transferu pomocnika

AS Roma przymierza się do transferu pomocnika
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Tuttosport

AS Roma celuje we wzmocnienie środka pola. Jedynym z kandydatów jest Saša Lukić, a w grę wchodzi wymiana - donosi „Tuttosport”.

„Wilki” ubiegłego lata były bardzo aktywne na rynku transferowym, czego efektem jest obecność w składzie Paulo Dybali, Zekiego Çelika czy Nemanji Maticia.

José Mourinho na tym nie poprzestaje i wydaje się, że w styczniu doczeka się on dalszych posiłków.

Portugalski trener chce stopera oraz środkowego pomocnika. Tą pierwszą pozycję zająć może ktoś z dwójki Evan N’Dicka-José María Giménez. Wakat w środku pola może wypełnić gracz Torino.

Jak informuje „Tuttosport”, jedna z gwiazd drużyny zażądała trzykrotnej podwyżki wynagrodzenia, wobec czego „Byki” rozważają jego sprzedaż już zimą.

Serb został wyceniony na 15 milionów euro, ale niewykluczone, że AS Roma nie będzie musiała płacić całej kwoty. Ekipa z Turynu jest bowiem zainteresowana Eldorem Shomurodovem, więc w tym przypadku może dojść do wymiany.

Reprezentant Uzbekistanu nie odgrywa znaczącej roli u „Mou”, dlatego z pewnością byłby on gotów go poświęcić.

Saša Lukić, bo o niego chodzi, podczas trwającej kampanii wybiegał na boiska 14 razy. W tym czasie zdobył trzy bramki i zanotował asystę.

Jest on pewniakiem do wyjazdu na Mistrzostwa Świata 2022.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy