AS Roma wzmacnia zespół juniorski. OFICJALNIE: 17-letni bramkarz z Węgier podpisał umowę

AS Roma wzmacnia zespół juniorski. OFICJALNIE: 17-letni bramkarz z Węgier podpisał umowę
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: AS Roma

Gábor Megyeri został zaprezentowany jako nowy nabytek AS Romy. Na ten moment będzie on wzmocnieniem drużyny juniorskiej.

Węgier od paru tygodni przebywał na Półwyspie Apenińskim, gdzie przechodził testy piłkarskie. Najpierw zaprosiła go na nie Fiorentina, z kolei później rozpoczął treningi z AS Romą.

Golkiper pozostawił po sobie na tyle dobre wrażenie, że działacze stołecznego klubu zdecydowali się go sprowadzić do siebie.

Megyeri przenosi się do Włoch z Honvédu Budapeszt na zasadzie wypożyczenia. Strony doszły do konsensusu i będzie ono obowiązywało co najmniej do 30 czerwca 2021 roku.

17-latek na razie będzie dowodził o swojej wartości w drużynach młodzieżowych rzymskiego klubu.

Ma on na swoim koncie występy w reprezentacji Węgier do lat 17.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy