Aubameyang senior przesądzi o przyszłości syna? „Decyzja zapada za radą mędrca, który jest twoim ojcem”

Aubameyang senior przesądzi o przyszłości syna? „Decyzja zapada za radą mędrca, który jest twoim ojcem” fot. Instagram [Pierre-Emerick Aubameyang]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Pierre Aubameyang (Instagram)

Pierre-Emerick Aubameyang powinien w niedalekiej przyszłości podjąć ostateczną decyzję na temat swojej najbliższej przyszłości. W całym tym procesie kluczową rolę ma odegrać... ojciec zawodnika.

Reprezentant Gabonu jest już od pewnego czasu łączony z opuszczeniem szeregów Arsenalu na rzecz dołączenia do klubu, w którym mógłby rywalizować o najcenniejsze trofea na arenie krajowej oraz międzynarodowej.

Doświadczonemu napastnikowi może o to być w najbliższym czasie trudno w drużynie „Kanonierów” i to zwłaszcza w kwestii rywalizacji w europejskich pucharach, ponieważ ekipa z Emirates Stadium uplasowała się dopiero na ósmym miejscu w tabeli Premier League i aby dostać się do Ligi Europy musi pokonać Chelsea w finale Pucharu Anglii, który odbędzie się 1 sierpnia.

Nie można jednak wykluczyć, że 31-letni zawodnik nie będzie zainteresowany grą w tym turnieju i będzie preferował podjęcia rywalizacji w jednym z zespołów biorących udział w Lidze Mistrzów, dlatego odrzuci nie tylko propozycję przedłużenia umowy z Arsenalem, ale i będzie naciskał na udzielenie mu zgody na zmianę pracodawcy na rok przed wygaśnięciem obecnego porozumienia.

Na chwilę obecną w dalszym ciągu trudno wyrokować, jaką drogę obierze Pierre-Emerick Aubameyang, ale pewne jest za do jedno, że ważną rolę w jego decyzji odegra ojciec, o czym poinformował za pośrednictwem Instagrama.

„Kontynuując swoją karierę musimy podjąć właściwą decyzję. Dużo mówi się o tym w prasie, ale oni nie wiedzą, że jesteśmy Bantu i że istnieje hierarchia, w której decyzja zapada za radą mędrca, który jest twoim ojcem” - napisał Pierre Aubamayeng.

Gabończyk strzelił 27 bramek w 43 rozegranych meczach w tym sezonie dla Arsenalu, do którego trafił zimą 2018 roku z Borussii Dortmund.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy