Barcelona kupuje Desta. „Done deal”

Barcelona kupuje Desta. „Done deal”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano

Przeprowadzka Sergiño Desta do Barcelony jest całkowicie przesądzona.

„Barcelona i Ajax podpisują obecnie wszystkie potrzebne dokumenty. Umowa jest w 100 procentach dogadana i potwierdzona. Sergiño zjawi się w Barcelonie, gdzie przejdzie testy medyczne, a po nich podpisze kontrakt ważny do 30 czerwca 2025 roku. Jego agenci poinformowali już działaczy Bayernu, że będzie grał w Katalonii” - napisał Fabrizio Romano na Twitterze.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami włoskiego dziennikarza Barcelona zapłaci za prawego obrońcę 22-23 miliony euro, do czego dojdą bonusy warte kolejne dwa-trzy miliony.

19-letni reprezentant Stanów Zjednoczonych żegna się z Ajaksem, mając na koncie 38 występów, dwie bramki i sześć asyst w jego barwach.

Transfer Desta na Camp Nou nie jest dobrą wiadomością dla Bayernu. Monachijczycy muszą skupić się na pozyskaniu innego prawego defensora. Niewykluczone, że będzie nim Max Aarons z Norwich City.

Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea szykuje niemieckiego trenera Chelsea szykuje niemieckiego trenera Olympique Marsylia czeka na Milika. Problemem konflikt zawodnika z Napoli Olympique Marsylia czeka na Milika. Problemem konflikt zawodnika z Napoli Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi Real Madryt: Ødegaard chce transferu Real Madryt: Ødegaard chce transferu OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy