Barcelona nie odpuszcza. Domaga się pieniędzy za transfer Gabigola!

Barcelona nie odpuszcza. Domaga się pieniędzy za transfer Gabigola!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Mundo Deportivo

FC Barcelona nie rezygnuje z walki o odszkodowanie z tytułu transferu Gabriela Barbosy do Interu.

Wspomniany Brazylijczyk przeniósł się latem do Mediolanu, będąc bohaterem jednego z najciekawszych transferów ostatniego okna. Na chwilę obecną napastnik nie może być jednak postrzegany jako wzmocnienie włoskiego zespołu, bowiem rozegrał zaledwie 16 minut w Serie A.

20-latka dalej odbiera się jednak jako ogromny talent, dlatego nikt nie zamierza przekreślać kariery byłego piłkarza Santosu. Nie zapominają o nim również w Katalonii, gdzie niedawna przeprowadzka zawodnika wywołała szczególnie duże poruszenie.

Mistrzowie Hiszpanii mieli bowiem zapewnione prawo pierwokupu Gabigola, które zagwarantowali sobie przy okazji przeprowadzenia transakcji z udziałem Neymara. W takim przypadku Brazylijczycy byli zobowiązania do poinformowania Barcelony, że przyjmują ofertę Interu, by ta miała okazję wyrównać ją lub przebić. 

Już we wrześniu z Camp Nou pojawiały się sygnały, że działacze Santosu nie dotrzymali warunków umowy, m. in. informując o toczących się negocjacjach zbyt późno (WIĘCEJ). Katalończycy postanowili dochodzić swoich racji i złożyli skargę do FIFA. Według "Mundo Deportivo" domagają się od Santosu 7,9 miliona euro odszkodowania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy