Barcelona z „zielonym światłem” na transfer napastnika

Barcelona z „zielonym światłem” na transfer napastnika
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sport

Hiszpańska Federacja Piłkarska oraz LaLiga wyraziły zgodę na pozyskanie nowego zawodnika przez Barcelonę w trybie awaryjnym.

W związku z poważnym urazem Ousmane’a Dembélé „Duma Katalonii” podjęła decyzję o sprowadzeniu jeszcze jednego gracza. By jednak było to możliwe, najpierw lekarze musieli utworzyć raport medyczny potwierdzający diagnozę i długość absencji francuskiego skrzydłowy. Gdy tego dokonano, pełna dokumentacja trafiła do władz LaLiga oraz RFEF-u.

Następnie sąd medyczny przyjrzał się raportowi i zgodnie z oczekiwaniami, dzisiaj Barcelona otrzymała „zielone światło” na transfer nowego zawodnika. Teraz wicelider tabeli LaLiga ma czas do szóstego marca na sfinalizowanie całej operacji.

Przy czym dyrekcja „Blaugrany” nie zamierza czekać aż tak długo i jej celem jest pozyskanie napastnika już w tym tygodniu, a wszystko po to, aby dać odpocząć komuś z tercetu Ansu Fati-Antoine Griezmann-Lionel Messi.

Wciąż nie wiadomo jednak, na kogo ostatecznie ekipa z Camp Nou się zdecyduje. Wśród kandydatów nie tak dawno byli wymieniani Willian José, Loren Morón czy Rodrigo Moreno. Teraz wydaje się, że faworytem do wzmocnienia siły ognia Katalończyków jest Ángel Rodríguez, który w ubiegłą sobotę pokazał się z dobrej strony w rywalizacji z Barceloną. Niemniej cały czas nie można wykluczyć, że Barcelona chowa jakiegoś asa w rękawie i dopiero teraz zamierza go wyciągnąć.

Natomiast pewne jest jedno: przed „Blaugrana” pracowite tygodnie, owocem czego ma być angaż środkowego napastnika.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy