Bartłomiej Drągowski usłyszał pierwszą diagnozę

Bartłomiej Drągowski usłyszał pierwszą diagnozę
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sebastian Staszewski [Twitter]

Kostka Bartłomieja Drągowskiego najprawdopodobniej nie jest złamana - wynika z doniesień Sebastiana Staszewskiego z Interia.pl.

Bartłomiej Drągowski nabawił się kontuzji w niedzielnym meczu Serie A pomiędzy Spezią a Hellasem Verona. Polak ucierpiał w starciu z Kevinem Lasagną, które miało miejsce poza polem karnym. Kostka bramkarza wygięła się w nienaturalny sposób i od początku można było domyślać się, że uraz jest poważny.

Pierwsze informacje na temat 25-latka przekazał Sebastian Staszewski.

„Ustaliłem, że według wstępnej diagnozy doktora Spezii kostka Bartka Drągowskiego nie jest złamana, a skręcona. Niestety, ale przy okazji najprawdopodobniej zerwane zostały wiązadła. Jeśli tak się stało, Bartek straci mundial. Trwa oczekiwania na drugą diagnozę” - napisał dziennikarz Interia.pl na Twitterze.

Czesław Michniewicz ogłosił ostateczną kadrę na Mistrzostwa Świata w czwartek. Spośród bramkarzy znalazł on miejsce dla Wojciecha Szczęsnego, Łukasza Skorupskiego oraz właśnie Drągowskiego. W sobotę okazało się, że do Kataru poleci również Kacper Tobiasz, ale będzie tylko trenował z zespołem.

Jak pisze Jakub Seweryn, faktyczny termin zgłoszenia kadry do mundialu mija w poniedziałek. Zobaczymy, jaką decyzję podejmie Michniewicz po kontuzji Drągowskiego.

***

OFICJALNIE: Bartłomiej Drągowski nie leci na Mistrzostwa Świata. Wiadomo, kto zajmie jego miejsce

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michał Probierz rozesłał szeroką listę powołań na październikowe mecze Michał Probierz rozesłał szeroką listę powołań na październikowe mecze Jak zwolnić i zatrudnić selekcjonera reprezentacji Polski? Jak zwolnić i zatrudnić selekcjonera reprezentacji Polski? Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy