Bayern Monachium: Niklas Süle na drodze do opuszczenia klubu. Dwóch kandydatów na jego miejsce

Bayern Monachium: Niklas Süle na drodze do opuszczenia klubu. Dwóch kandydatów na jego miejsce fot. MDI / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport Bild

Niklas Süle nie przybliżył się do tej pory w żadnym znaczącym stopniu do zawarcia nowego kontraktu z Bayernem Monachium. W związku z tym klub coraz poważniej rozważa pozyskanie w jego miejsce Antonio Rüdigera lub Matthiasa Gintera - poinformował „Sport Bild”.

Zawirowania wokół najbliższej przyszłości środkowego obrońcy „Bawarczyków” trwają już od dość długiego czasu i z każdym upływającym tygodniem coraz więcej wskazuje na to, że trwające rozgrywki są ostatnimi w wykonaniu 26-latka na Allianz Arenie.

Dziennikarze „Sport Bilda” uważają, że Niklas Süle nie pali się do odnowienia wygasającego kontraktu z aktualnym mistrzem Niemiec i jednocześnie nie zrezygnował ze swoich planów odnoszących się do spróbowania sił w jednej z ekip z Premier League.

Bayern Monachium jest świadomy zaistniałego stanu rzeczy i dlatego zaczyna coraz mocniej skłaniać się do porzucenia starań o znalezienie nici porozumienia z defensorem na rzecz skupienia się na sprowadzeniu jego następcy.

Wspomniane źródło podkreśla, że w tym kontekście na celowniku Bayernu Monachium znajdują się Antonio Rüdiger z Chelsea oraz Matthias Ginter z Borussii Mönchengladbach.

Obaj znajdują się w swoich obecnych drużynach w podobnej sytuacji, to znaczy, że wraz z końcem czerwca 2022 roku dobiegają końca ich umowy z dotychczasowymi pracodawcami.

Cała wymieniona trójka może na razie liczyć na regularną grę w swoich zespołach bez względu na podjęcie ostatecznej decyzji odnoszącej się do ich przyszłości.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Xavi już zdecydował?! Poprosił klub o pilne spotkanie Xavi już zdecydował?! Poprosił klub o pilne spotkanie Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Xavi: To było haniebne Xavi: To było haniebne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy