Bayern Monachium. Rummenigge: Kto normalny sprzedaje zawodnika, który strzela 60 bramek w sezonie?!

Bayern Monachium. Rummenigge: Kto normalny sprzedaje zawodnika, który strzela 60 bramek w sezonie?! fot. Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bild

Prezydent Bayernu Monachium, Karl-Heinz Rummenigge zabrał głos w kwestii przyszłości Roberta Lewandowskiego.

Umowa Roberta Lewandowskiego z Bayernem Monachium jest wprawdzie ważna do 30 czerwca 2023 roku, ale w ostatnich tygodniach pojawiły się informacje, że może on zmienić pracodawcę.

W kontekście kapitana reprezentacji Polski przewinęły się między innymi takie kluby jak Real Madryt, Chelsea oraz Manchester City.

Teraz do sprawy postanowił odnieść się prezydent mistrzów Niemiec, Karl-Heinz Rummenigge.

- Oczywiście, że Robert zostanie u nas. Nie ma innej opcji. Kto normalny sprzedaje zawodnika, który strzela 60 bramek w sezonie?! - pyta Niemiec.

65-latek odniósł się także bezpośrednio do działań agenta zawodnika, Piniego Zahaviego.

- On doskonale wie, jak działa rynek transferowy w realiach Bayernu Monachium. Kiedy okno się otworzy 1 lipca, pojawi się mnóstwo plotek. Ważne, aby fakty przemawiały na naszą korzyść - zakończył.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy