Bayern zainteresowany Ocamposem

Bayern zainteresowany Ocamposem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gianluca Di Marzio

Zgodnie z doniesieniami Gianluki Di Marzio Lucas Ocampos znalazł się na celowniku Bayernu.

Władze mistrza Niemiec są zainteresowane pozyskaniem argentyńskiego skrzydłowego i skontaktowały się już z Sevillą, w której występuje. Bayern chciałby go zakontraktować zimą. Według Di Marzio działacze klubu z Andaluzji nie zamierzają żegnać się z zawodnikiem już teraz, dlatego transfer może zostać przełożony na lato.

Ocampos trafił do Sevilli w trakcie ostatniego okna, kiedy to przeniósł się do Hiszpanii z Olympique’u Marsylia. Francuski klub zarobił na jego sprzedaży 15 milionów euro. Póki co 25-latek rozegrał 14 spotkań w koszulce Sevilli, notując w nich pięć trafień i asystę.

Trzykrotny reprezentant Argentyny występuje w Europie od 2012 roku. Przed Marsylią i Sevillą grał jeszcze w AS Monaco, Genoi i Milanie (do włoskich klubów był wypożyczony z OM).

Bayern już od pewnego czasu szuka nowych skrzydłowych. Do tej pory z przenosinami do Monachium łączono m.in. Leroya Sané. Zawodnik Manchesteru City dalej wzbudza zresztą zainteresowanie klubu z Bawarii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy