Belgijski as celem Chelsea
2011-03-17 13:15:51; Aktualizacja: 14 lat temu
Racing Genk zaakceptował ofertę Chelsea Londyn przedmiotem, której jest belgijska gwiazda Kevyn De Bruyne. Cena wynosi 4 miliony funtów.<br><br>19-letni napastnik mogący grać w drugiej linii jest drugim po (...)
19-letni napastnik mogący grać w drugiej linii jest drugim po Lucasie Piazon (czytaj tutaj) piłkarzem bliskim przejścia do "The Blues". Długofalowe inwestycje jakimi są transfery młodych piłkarzy zdają się potwierdzać teorię o programie odbudowy wprowadzanym w Chelsea przez Romana Abramovicha. Ściągnięcie Piazona zdaje się także wykluczać istnienie rzekomej oferty za Kakę opiewającej na 40 milionów funtów.
Wychowanek Gent jest obok Edena Hazarda, Stevena Defoura i Romelu Lukaku uważany za jedną z największych nadziei belgijskiego footballu. Interes może się Chelsea bardzo opłacić. De Bruyne zdobył dla reprezentacji do lat 19 aż 16 goli w 14 meczach.







![Hit Ligi Mistrzów dla Liverpoolu! Zdecydowały końcowe minuty [WIDEO]](img/photos/105430/170x113/arne-slot.jpg)
![Od 0-1 do 2-1! Dublet i FC Barcelona przełamuje złą passę [WIDEO]](img/photos/110864/170x113/fc-barcelona.jpg)











![Górnik Zabrze zaplanował przygotowania do rundy wiosennej. Trzy sparingi i turniej na hali [OFICJALNIE]](img/photos/111079/170x113/gornik-zabrze.jpg)



