Ben Arfa bohaterem zaskakującego transferu?!

Ben Arfa bohaterem zaskakującego transferu?! fot. Instagram [Hatem Ben Arfa]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Julien Planelles

Hatem Ben Arfa może w nadchodzących dniach osiągnąć porozumienie z Olympique Marsylia.

Doświadczony pomocnik bardzo długo walczył z Paris Saint-Germain o wynegocjowanie jak najkorzystniejszych dla siebie warunków wynikających z przedwczesnego zakończenia współpracy i dopiero przed startem minionego sezonu udało mu się zakończyć kompletnie nieudany pobyt w ekipie z Parc des Princes.

32-letni zawodnik z powodu długiego rozbratu z futbolem miał duże problemy ze znalezieniem nowego pracodawcy i dopiero we wrześniu ubiegłego roku pomocną dłoń w jego kierunku wyciągnęło Rennes, gdzie były reprezentant Francji spisywał się bardzo dobrze o czym świadczy fakt, że strzelił dziewięć bramek oraz zanotował sześć asyst w 41 rozegranych meczach i przyczynił się do zdobycia przez tę drużynę Pucharu Francji (zwycięstwo nad PSG - 2:2, 6:5 po karnych).

Ofensywny pomocnik po zakończeniu rozgrywek nie zdecydował się na przedłużenie swojej współpracy z ekipą z Roazhon Park i obecnie czeka na otrzymanie satysfakcjonującej go oferty pod względem finansowym oraz sportowym.

Julien Planelles z „RMC Sport” uważa, że wkrótce takowa zostanie mu przedstawiona przez Olympique Marsylia. Klub ze Stade Vélodrome będzie musiał sobie najprawdopodobniej radzić do stycznia bez Floriana Thauvina i dlatego rozgląda się teraz na rynku za wartościowym zawodnikiem z kartą w ręku, który mógłby go zastąpić.

Wspomniany dziennikarz przypuszcza, że może zostać nim Hatem Ben Arfa, który w przeszłości reprezentował już barwy OM w latach 2008-2010 i wówczas świętował z tym zespołem zdobycie mistrzostwa (2009/2010) oraz Pucharu Ligi Francuskiej (2009/2010).

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kyle Walker w tarapatach. Anglik przeprasza za imprezę z prostytutkami Kyle Walker w tarapatach. Anglik przeprasza za imprezę z prostytutkami Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO] Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO] Olimpia Elbląg okradziona. Klub stracił sprzęt warty kilkadziesiąt tysięcy złotych Olimpia Elbląg okradziona. Klub stracił sprzęt warty kilkadziesiąt tysięcy złotych Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Real Madryt: Trener opisuje możliwości „Galácticos”. „Raúl - maratończyk, Beckham - średniodystansowiec, Ronaldo - sprinter” Real Madryt: Trener opisuje możliwości „Galácticos”. „Raúl - maratończyk, Beckham - średniodystansowiec, Ronaldo - sprinter” Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy