Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE]

Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: ŁKS Łódź

ŁKS Łódź ma nowego trenera, a będzie nim Marcin Matysiak.

ŁKS Łódź przegrał dwa pierwsze spotkania rundy wiosennej i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Ekstraklasy.

Strata do bezpiecznej lokaty to zatem jedenaście punktów, dlatego w klubie uznano, że to ostatni dzwonek, by ratować sezon. Z posadą trenera pożegnał się zatem Piotr Stokowiec.

Pierwszoligowiec nie rozglądał się długo na następcą. Tym został Marci Matysiak.

Dla 40-latka jest to awans, ponieważ do tej pory odpowiadał za wyniki drużyny rezerw. Wspólnie z nią awansował do drugiej ligi.

Dodatkowo był asystentem trenera Stokowca w pierwszym zespole, zatem przed nim nowe i największe wyzwanie w dotychczasowej karierze.

Wstępnie ma odpowiadać za wyniki ŁKS-u Łódź co najmniej do 30 czerwca 2024 roku.

Asystentem Matysiaka będzie Radosław Pęciak.

Debiut nowego trenera nastąpi już w najbliższy piątek. Wtedy „Rycerze Wiosny” zmierzą się na wyjeździe z Pogonią Szczecin. Pierwszy gwizdek o 20:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni „To najbardziej rzucająca się zmiana”. Gonçalo Feio nie próżnuje w Legii Warszawa „To najbardziej rzucająca się zmiana”. Gonçalo Feio nie próżnuje w Legii Warszawa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy