Bernardo Silva chce hitowego transferu

Bernardo Silva chce hitowego transferu fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Oriol Domènech

Bernardo Silva po sezonie poszuka dla siebie nowego wyzwania? Tego nie można wykluczyć, a priorytetem dla Portugalczyka jest FC Barcelona - twierdzi Oriol Domènech.

Bernardo Silva sięgnął w poprzednim sezonie wspólnie z Manchesterem City po tryplet. Z tego powodu wydawało się, że Portugalczyk poszuka zatrudnienia w innym miejscu, by podjąć nowe wyzwania.

Zainteresowanie nim przejawiały takie drużyny jak PSG czy przedstawiciele saudyjskiej ekstraklasy, a także FC Barcelona.

Mistrz Hiszpanii nie miał jednak możliwości finansowych, by przeprowadzić tę transakcję, dlatego temat odroczono. Nie zmienia to faktu, że Portugalczyk nadal chce trafić na Camp Nou, o czym mówił ostatnio João Félix.

- Niech sprowadzą Bernardo Silvę, niech go sprowadzą! Jest bardzo dobry, a jako osoba jeszcze lepszy. Pyta mnie o Barcelonę, ma tu rodzinę. Pyta mnie, jak się tutaj sprawy mają. Powiedziałem mu, że wszystko jest w porządku, aby przyszedł. Gdybym był Deco przez jeden dzień, podpisałbym z nim bez wahania - mówił dwa tygodnie temu atakujący Barcelony.

Teraz o komentarz do sprawy pokusił się także Oriol Domènech. Jego zdaniem Bernardo Silva traktuje opcję przenosin do stolicy Katalonii, jako priorytet. Zawodnikowi podoba się miasto i w razie odpowiedniej propozycji przystanie na przenosiny. Inne drużyny mają jednak chrapkę na tego gracza, dlatego niczego nie wolno wykluczać.

29-latek trafił na Etihad Stadium z AS Monaco w lipcu 2017 roku. Obecny sezon w jego wykonaniu to 41 meczów, w których strzelił dziesięć goli i miał do tego pięć asyst.

Kontrakt wiąże go z obecną ekipą do 30 czerwca 2026 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Wtedy powrót do ŁKS-u będzie moim marzeniem”. Marcin Matysiak wyjaśnił, dlaczego wolał odejść „Wtedy powrót do ŁKS-u będzie moim marzeniem”. Marcin Matysiak wyjaśnił, dlaczego wolał odejść OFICJALNIE: Sylvinho i Pablo Zabaleta z albańskim obywatelstwem OFICJALNIE: Sylvinho i Pablo Zabaleta z albańskim obywatelstwem OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy