Bielik poważnie kontuzjowany. Uraz wykluczy go z Mistrzostw Europy?!

Bielik poważnie kontuzjowany. Uraz wykluczy go z Mistrzostw Europy?! fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info | Derby County

Krystian Bielik doznał urazu przy okazji meczu drużyn do lat 23 pomiędzy Tottenhamem a Derby County.

W poniedziałkowe popołudnie w Anglii rozgrywane były mecze drużyn do lat 23. W jednym z takowych naprzeciw siebie stanęły jedenastki Derby County oraz Tottenhamu. W pierwszej z tych ekip na boisku od początku zameldował się Krystian Bielik, który w ten sposób miał zachować rytm meczowy wobec seniorskiego zawieszenia za czerwoną kartkę.

Polak nie będzie jednak zbyt dobrze wspominał tego występu. Wszystko przez kontuzję, której nabawił się w 18. minucie starcia. Wówczas to padł na ziemię i złapał się za prawe kolano. Po chwili opuścił boisko na noszach w asyście służb medycznych.

22-latek w najbliższych godzinach przejdzie szczegółowe badania. Sama kontuzja wygląda jednak na pierwszy rzut oka dosyć groźnie i według wstępnych doniesień mogło dojść do zerwania więzadeł krzyżowych.

Jeśli najczarniejszy scenariusz okaże się prawdziwy, dla Polaka może oznaczać to, że nie wystąpi on na Mistrzostwach Europy, które odbędą się w tym roku. Na więcej szczegółów musimy jednak poczekać.

Defensywny pomocnik trafił do Derby County z Arsenalu przed sezonem. Od tamtej pory rozegrał w barwach pierwszej drużyny 21 meczów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór Złoty But: Lewandowski nowym liderem Złoty But: Lewandowski nowym liderem Coutinho dostępny za zaledwie 10 milionów euro?! FC Barcelona otwarta na ponowne wypożyczenie Coutinho dostępny za zaledwie 10 milionów euro?! FC Barcelona otwarta na ponowne wypożyczenie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy