Bilić komentuję sytuację Grosickiego: Współczuję mu...

Bilić komentuję sytuację Grosickiego: Współczuję mu... fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Birmingham Mail

Slaven Bilić, szkoleniowiec West Bromwich Albion, postanowił zabrać głos w sprawie trudnego położenia Kamila Grosickiego, który w dalszym ciągu czeka na ostateczną decyzję dotyczącą ewentualnego potwierdzenia jego przenosin do Nottingham Forest.

Reprezentant Polski przyzwyczaił nas do domykania formalności związanych z transferami do innych klubów tuż przed zamknięciem okna.

To igranie z losem nie zawsze wychodziło mu na dobre i teraz znów może zasmakować przez to goryczki porażki, ponieważ o braku jego przeprowadzki do Nottingham Forest może przesądzić... 21 sekund spóźnienia związanego z nadesłaniem stosownych dokumentów do The FA przez jeden z angielskich klubów.

Z tego też powodu Grosicki funkcjonuje od kilku dni w stanie zawieszenia i czeka na ostateczną decyzję w sprawie swojej najbliższej przyszłość.

Ten stan rzeczy wpłynął między innymi na pominięcie 32-latka w gronie piłkarzy uprawnionych do gry w Premier League w barwach „The Baggies”, o czym otwarcie postanowił powiedzieć Slaven Bilić, który w ten sposób przerwał milczenie na temat obecnego położenia reprezentanta Polski.

- Muszę uczciwie przyznać, że mu współczuję. To genialny facet. Musimy jednak wiedzieć na czym stoimy i czy możemy go włączyć do składu, czy też zostanie piłkarzem Nottingham Forest. Przypuszczam, że im szybciej tego się dowiemy, tym lepiej dla niego i dla nas, a także dla Forest. Na razie wciąż możemy tylko spekulować. Czekamy na decyzję federacji - powiedział chorwacki szkoleniowiec.

- Zachowaliśmy dla niego miejsce w zespole. Powodem tego, że pozwoliliśmy mu odejść, było to, że potrzebowaliśmy funduszy. Musieliśmy kogoś zdjąć z listy płac, żeby sprowadzić innych graczy. Dla mnie jako menedżera Kamil Grosicki jest dobrym i sprawdzonym graczem - dodał Bilić.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy