Bille Nielsen jednak trafi za kratki. Wszystko przez wypicie piwa

Bille Nielsen jednak trafi za kratki. Wszystko przez wypicie piwa fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Aftonbladet.se

Nicki Bille Nielsen zaliczył kolejną pozaboiskową wpadkę. Duński piłkarz, który miał odbywać karę w areszcie domowym, jednak trafi za kratki.

Swego czasu 32-letni napastnik został skazany na cztery miesiące więzienia. Była to kara za grożenie rowerzyście pistoletem pneumatycznym, grożenie pielęgniarce, użycie siły wobec portiera i posiadanie 0,26 grama kokainy. Po odwołaniu się od pierwotnego wyroku zarządzono ją w zawieszeniu i Bille Nielsen mógł odbyć ją w domu.

Teraz areszt domowy zmieniono na normalne więzienie. Dlaczego? Na 32-latka nałożono zakaz spożywania alkoholu w trakcie odbywania kary. Jedno z rutynowych badań alkomatem wykazało tymczasem, że piłkarz go spożywał. Jak utrzymuje - doszło do tego przypadkiem.

- Wypił kilka piw. Carlsbergów. Myślał, że są bezalkoholowe. Nie planował pić alkoholu. Po prostu niepoprawnie przeczytał etykietę. Gdyby chciał się napić, kupiłby zwykłe piwo - przyznał Asser Gregersen, prawnik Duńczyka.

Bille Nielsen przez dwa lata reprezentował barwy Lecha Poznań. Jego szeregi opuścił na początku 2018 roku. Od tamtej pory był związany z Lyngby BK, Ishøj IF oraz Værebro Boldklub, którego piłkarzem jest obecnie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy