Borussia Dortmund i Manchester United obstają przy swoim w sprawie Sancho

Borussia Dortmund i Manchester United obstają przy swoim w sprawie Sancho fot. Borussia Dortmund
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano

Manchester United podjął jeszcze jedną próbę pozyskania Jadona Sancho, ale wszystko wskazuje na to, że „Czerwone Diabły” nie osiągną upragnionego celu w tym oknie.

„W trakcie ostatniego kontaktu Borussia Dortmund ponownie powiedziała MU, że nie przyjmie żadnej oferty poniżej 120 milionów euro. Swojego podejścia nie zmienia również klub z Manchesteru, który był gotowy zapłacić 90 milionów, ale propozycja ta zostałaby odrzucona. BVB wciąż jest przekonane, że zatrzyma Sancho na kolejny sezon” - napisał Fabrizio Romano na Twitterze.

Włoski dziennikarz dodał, że Anglik jest głównym celem transferowym MU, ale z uwagi na zaistniałą sytuację bierze on pod uwagę również inne opcje.

Jedną z nich jest ściągnięcie na Old Trafford Ousmane’a Dembélé. Jak zaznacza jednak Romano, „Czerwone Diabły” chcą go tylko wypożyczyć z Barcelony. Nieco wcześniej „AS” pisał o transferze definitywnym.

Dembélé w ostatnim czasie odrzucał możliwość odejścia z „Dumy Katalonii”. Oferty składały mu Liverpool oraz Juventus.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy