Borussia Dortmund znalazła następcę Sancho?!

Borussia Dortmund znalazła następcę Sancho?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bild

Nowym zawodnikiem Borussii Dortmund może zostać Lucas Ocampos. Miałby on zastąpić na Signal Iduna Park Jadona Sancho.

Pomimo tego, że władze ekipy z Zagłębia Ruhry starają się tonować nastroje, to niemalże przesądzony wydaje się letni transfer Jadona Sancho. Wszystko wskazuje na to, że w lipcu powinniśmy go zobaczyć w Premier League.

Taki stan powoduje, że działacze wspomnianej ekipy muszą rozejrzeć się za następcą. Z tego względu na celowniku miał znaleźć się Lucas Ocampos.

25-latek ma za sobą niezwykle udany sezon w barwach Sevilli. Jego świetna postawa na boiskach La Liga sprawiła, że zaczęły się za nim oglądać mocniejsze kluby, w tym właśnie Borussia Dortmund.

Argentyńczyk znajduje się na krótkiej liście władz klubu. Poza nim brani pod uwagę są także Ferran Torres z Valencii oraz Everton Soares, grający na co dzień w Grêmio Porto Alegre.

Ocampos trafił do ekipy ze stolicy Andaluzji latem minionego roku. Od tamtej pory rozegrał 29 meczów. Strzelił w nich 12 bramek i zanotował trzy asysty.

Umowa 25-latka z obecnym pracodawcą obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku. Znajduje się w niej klauzula wykupu. Ta ma opiewać na 70 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy