Bracia Żuk wracają do Polski. Utalentowani chłopcy wybrali nowy klub

Bracia Żuk wracają do Polski. Utalentowani chłopcy wybrali nowy klub fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mateusz Janiak [Weszlo.com]

Od jakiegoś czasu mówiło się o powrocie Michała i Miłosza Żuków do Polski. Wkrótce te zapowiedzi znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości, a wspomniany duet zasili Pogoń Szczecin - informuje Mateusz Janiak na łamach Weszlo.com.

Niedawno Michał Żuk poinformował, że wkrótce pożegna się z FC Barceloną, gdzie grał w zespole Infantil B. Zapowiadał się jego awans do Infantil A, ale tak się nie stanie, ponieważ jego rodzina wraca do Polski.

„Nie żegnam się z nikim, bo chcę grać w futbol i wierzę, że Bóg, życie da mi szansę, abym mógł realizować tu czy tam swoje marzenia i kiedyś wrócić, grać do Hiszpanii, kraju, który dał mi pasję, ukształtował mnie i nauczył futbolu” - napisał 13-latek na Instagramie.

Od tamtej pory trwały więc poszukiwania nowego zespołu, w którym 13-latek będzie mógł kontynuować rozwój. Starały się o niego najmocniejsze zespoły znad Wisły na czele z Lechem Poznań, Legią Warszawa, Śląskiem Wrocław oraz Rakowem Częstochowa.

Okazuje się, że utalentowany zawodnik wybrał jednak inny kierunek i będzie występował w Pogoni Szczecin - poinformował Mateusz Janiak na łamach Weszlo.com.

Zdaniem dziennikarza sprawa jest już właściwie przesądzona i, co istotne, do „Portowców” dołączy nie tylko Michał, ale też o dwa lata młodszy Miłosz Żuk. Ten był ostatnio związany z Gironą.

Akademia Pogoni Szczecin należy do jednych z najlepszych w naszym kraju, a jej produkty to między innymi Adrian Benedyczak czy Kacper Kozłowski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jakub Kiwior bez szans na zimowy transfer. „Żaden z piłkarzy nie odejdzie ze Spezii w styczniu” Jakub Kiwior bez szans na zimowy transfer. „Żaden z piłkarzy nie odejdzie ze Spezii w styczniu” Reprezentacja Polski: Nie będzie jednak premii za mundial?! „Być może było jakieś niezrozumienie z jednej albo z drugiej strony” Reprezentacja Polski: Nie będzie jednak premii za mundial?! „Być może było jakieś niezrozumienie z jednej albo z drugiej strony” Mistrzostwa Świata: Samuel Eto'o zaatakował fizycznie algierskiego youtubera [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Samuel Eto'o zaatakował fizycznie algierskiego youtubera [WIDEO] Reprezentacja Polski: PZPN otrzymał już wcześniej od rządu 50 milionów złotych na szkolenie Reprezentacja Polski: PZPN otrzymał już wcześniej od rządu 50 milionów złotych na szkolenie OFICJALNIE: Paulo Bento odchodzi z reprezentacji Korei Południowej. Czas na nową przygodę  OFICJALNIE: Paulo Bento odchodzi z reprezentacji Korei Południowej. Czas na nową przygodę  Joško Gvardiol na celowniku czterech potęg. Chorwat nie śpieszy się z transferem Joško Gvardiol na celowniku czterech potęg. Chorwat nie śpieszy się z transferem Luis Enrique może opuścić reprezentację Hiszpanii. Federacja znalazła ewentualnego następcę  Luis Enrique może opuścić reprezentację Hiszpanii. Federacja znalazła ewentualnego następcę 

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy