Bracia Żuk wracają do Polski. Utalentowani chłopcy wybrali nowy klub

Bracia Żuk wracają do Polski. Utalentowani chłopcy wybrali nowy klub fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mateusz Janiak [Weszlo.com]

Od jakiegoś czasu mówiło się o powrocie Michała i Miłosza Żuków do Polski. Wkrótce te zapowiedzi znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości, a wspomniany duet zasili Pogoń Szczecin - informuje Mateusz Janiak na łamach Weszlo.com.

Niedawno Michał Żuk poinformował, że wkrótce pożegna się z FC Barceloną, gdzie grał w zespole Infantil B. Zapowiadał się jego awans do Infantil A, ale tak się nie stanie, ponieważ jego rodzina wraca do Polski.

„Nie żegnam się z nikim, bo chcę grać w futbol i wierzę, że Bóg, życie da mi szansę, abym mógł realizować tu czy tam swoje marzenia i kiedyś wrócić, grać do Hiszpanii, kraju, który dał mi pasję, ukształtował mnie i nauczył futbolu” - napisał 13-latek na Instagramie.

Od tamtej pory trwały więc poszukiwania nowego zespołu, w którym 13-latek będzie mógł kontynuować rozwój. Starały się o niego najmocniejsze zespoły znad Wisły na czele z Lechem Poznań, Legią Warszawa, Śląskiem Wrocław oraz Rakowem Częstochowa.

Okazuje się, że utalentowany zawodnik wybrał jednak inny kierunek i będzie występował w Pogoni Szczecin - poinformował Mateusz Janiak na łamach Weszlo.com.

Zdaniem dziennikarza sprawa jest już właściwie przesądzona i, co istotne, do „Portowców” dołączy nie tylko Michał, ale też o dwa lata młodszy Miłosz Żuk. Ten był ostatnio związany z Gironą.

Akademia Pogoni Szczecin należy do jednych z najlepszych w naszym kraju, a jej produkty to między innymi Adrian Benedyczak czy Kacper Kozłowski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tomasz Kędziora zrobił swoje. Czas na zmianę klubu Tomasz Kędziora zrobił swoje. Czas na zmianę klubu Tymoteusz Puchacz zdeterminowany. Chce odejść z Unionu Berlin Tymoteusz Puchacz zdeterminowany. Chce odejść z Unionu Berlin OFICJALNIE: Casemiro odchodzi z Realu Madryt. Rozpoczyna się wyścig z czasem OFICJALNIE: Casemiro odchodzi z Realu Madryt. Rozpoczyna się wyścig z czasem Borussia Dortmund komentuje plotki na temat transferu Cristiano Ronaldo. „Kocham tego zawodnika” Borussia Dortmund komentuje plotki na temat transferu Cristiano Ronaldo. „Kocham tego zawodnika” Wyjaśniona przyszłość Milana Škriniara Wyjaśniona przyszłość Milana Škriniara Premier League: Antonio Conte i Thomas Tuchel ukarani [OFICJALNIE] Premier League: Antonio Conte i Thomas Tuchel ukarani [OFICJALNIE] Chelsea z oficjalną ofertą za Pierre'a-Emericka Aubameyanga. 15 milionów funtów plus zawodnik Chelsea z oficjalną ofertą za Pierre'a-Emericka Aubameyanga. 15 milionów funtów plus zawodnik

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy