Brighton odrzuciło ofertę za Michała Karbownika

Brighton odrzuciło ofertę za Michała Karbownika fot. Dziurek / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Schalke Inside

Brighton odrzuciło propozycję Schalke 04 Gelsenkirchen za Michała Karbownika.

Czterokrotny reprezentant Polski dużo sobie obiecywał po przeprowadzce z Legii Warszawa do zespołu „Mew”.

Niestety dość szybko stało się jasne, że nie będzie mu dane poważnie zaistnieć w angielskiej drużynie. Na domiar złego jego wypożyczenie do Olympiakosu, by zmienić ten trend, okazało się nietrafione.

Dopiero w ubiegłych zmaganiach transfer czasowy na zaplecze Bundesligi do Fortuny Düsseldorf pozwolił mu pokazać się z dobrej strony na tyle, że Brighton liczy na odzyskanie części z zainwestowanych w jego sprowadzenie pieniędzy.

W mediach pojawiły się wieści o chęci otrzymania za niego przynajmniej trzech milionów euro.

Gotowość do wyłożenia takiej sumy miało wyrazić Schalke 04 Gelsenkirchen.

Profil „Schalke Inside” uważa jednak, że spadkowicz z Bundesligi wystosował propozycję za lewego obrońcę, która nie przekraczała dwóch milionów euro.

Spotkała się ona z natychmiastowym odrzuceniem ze strony Brighton, co jednocześnie zachęciło zespół, niewymieniony na razie z nazwy, do włączenia się do walki o względy defensora.

Ekipa z Gelsenkirchen nie odpuści zapewne tak szybko tematu, ale musi teraz się postarać o to, by nie przegrać rywalizacji o względy Karbownika.

22-letni zawodnik zakończył minione zmagania z golem i siedmioma asystami w 27 występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy