Bundesliga: Mecz Werderu Brema z Eintrachtem Frankfurt przełożony

Bundesliga: Mecz Werderu Brema z Eintrachtem Frankfurt przełożony
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: DFL

Związek Ligi Niemieckiej (DFL) podjął decyzję o przełożeniu meczu pomiędzy Werderem Brema a Eintrachtem Frankfurt.

Organ podjął decyzję o przełożeniu starcia Bundesligi, po tym, jak okazało się, że potyczka pomiędzy Salzburgiem a Eintrachtem Frankfurt w ramach rozgrywek Ligi Europy została przełożona na piątek.

Terminy wprawdzie ze sobą nie kolidują, jednak niemiecki zespół miałby zbyt mało czasu na regenerację przed meczem ligowym.

Zmiana terminarza to pokłosie decyzji, którą kilka dni temu podjęły władze lokalne w Austrii. Z obawy przed porywistym wiatrem, sięgającym nawet do 120 kilometrów na godzinę, mecz rewanżowy europejskich rozgrywek został przełożony na kolejny dzień.

Salzburg zmierzy się zatem z Eintrachtem w piątek o godzinie 18.  Jeśli chodzi z kolei o spotkanie Werderu z Eintrachtem, data na ten moment nie jest nikomu znana.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matty Cash już dzisiaj z polskim obywatelstwem! Matty Cash już dzisiaj z polskim obywatelstwem! Legia Warszawa: Marek Gołębiewski rozpoczyna pracę trenera pierwszej drużyny. „To główny problem” Legia Warszawa: Marek Gołębiewski rozpoczyna pracę trenera pierwszej drużyny. „To główny problem” Bartosz Bereszyński opcją ratunkową dla giganta Bartosz Bereszyński opcją ratunkową dla giganta Newcastle United: Zmiana lidera w wyścigu o fotel menedżera?! Newcastle United: Zmiana lidera w wyścigu o fotel menedżera?! Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy