Bundesliga: Mecz Werderu Brema z Eintrachtem Frankfurt przełożony

Bundesliga: Mecz Werderu Brema z Eintrachtem Frankfurt przełożony
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: DFL

Związek Ligi Niemieckiej (DFL) podjął decyzję o przełożeniu meczu pomiędzy Werderem Brema a Eintrachtem Frankfurt.

Organ podjął decyzję o przełożeniu starcia Bundesligi, po tym, jak okazało się, że potyczka pomiędzy Salzburgiem a Eintrachtem Frankfurt w ramach rozgrywek Ligi Europy została przełożona na piątek.

Terminy wprawdzie ze sobą nie kolidują, jednak niemiecki zespół miałby zbyt mało czasu na regenerację przed meczem ligowym.

Zmiana terminarza to pokłosie decyzji, którą kilka dni temu podjęły władze lokalne w Austrii. Z obawy przed porywistym wiatrem, sięgającym nawet do 120 kilometrów na godzinę, mecz rewanżowy europejskich rozgrywek został przełożony na kolejny dzień.

Salzburg zmierzy się zatem z Eintrachtem w piątek o godzinie 18.  Jeśli chodzi z kolei o spotkanie Werderu z Eintrachtem, data na ten moment nie jest nikomu znana.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy