Busquets poza jedenastką Barcelony na El Clásico. Asystent Valverde komentuje zmianę

Busquets poza jedenastką Barcelony na El Clásico. Asystent Valverde komentuje zmianę
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport I Gerard Romero I Mundo Deportivo

Sergio Busquets nie zagra od pierwszej minuty w środowym El Clásico, mimo że początkowo znajdował się w jedenastce ogłoszonej przez Barcelonę.

Nazwisko 31-letniego pomocnika widniało w składzie opublikowanym przez „Dumę Katalonii”, ale klub z Camp Nou szybko go zaktualizował. Miejsce Busquetsa zajął Ivan Rakitić i ostatecznie to on pojawi się na murawie od pierwszej minuty.

Hiszpańscy kibice szybko zaczęli zastanawiać się, skąd wzięła się zmiana w ostatniej chwili. Część mediów zaczęła sugerować, że chodzi o problemy zdrowotne Busquetsa. Gerard Romero z RAC1 dalej utrzymuje, że piłkarz boryka się z gorączką. Ze słów asystenta Ernesto Valverde, Jona Aspiazu, wynika jednak, że zawodnik nie ma żadnych dolegliwości.

- Sergio ma się dobrze i usiądzie na ławce rezerwowych. Doszło do nieporozumienia komunikacyjnego. Jest to w stu procentach decyzja trenera - powiedział Aspiazu.

Wszystko wskazuje więc na to, że Busquets omyłkowo znalazł się w składzie opublikowanym przez klub, a od samego początku miał usiąść na ławce.

Początek starcia pomiędzy Barceloną a Realem Madryt o 20:00.

Zaktualizowane składy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy