Callum Hudson-Odoi zarażony koronawirusem

Callum Hudson-Odoi zarażony koronawirusem
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Chelsea

Chelsea poinformowała za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej o pozytywnym wyniku testów na obecność koronawirusa u Calluma Hudsona-Odoia.

19-letni skrzydłowy przejawiał objawy przeziębienia w poniedziałek i już wówczas został odizolowany od reszty drużyny oraz poddany stosownym badaniom, które niestety potwierdziły największe obawy o zakażeniu koronawirusem.

W związku z pozytywnym wynikiem testu u piłkarza automatycznie została zamknięta część ośrodku treningowego londyńskiego klubu, z którego korzystała seniorska ekipa „The Blues”.

Ponadto wszyscy członkowie pierwszego zespołu, sztabu szkoleniowego oraz kilku pracowników mających z nim kontakt w ostatnim czasie będą poddani przymusowej kwarantannie zgodnie z wytycznymi przedstawionymi przez brytyjski rząd.

Klub przekazał także, że Callum Hudson-Odoi przebywa obecnie w samoizolacji, czyje się dobrze i... nie może doczekać się powrotu na boisko. Wiele jednak na to wskazuje, że w najbliższym czasie nie będzie mu dane wrócić do rywalizacji, ponieważ władze Premier League po otrzymaniu informacji o pozytywnym wyniku testów u niego i Mikela Artety zdecydują się najprawdopodobniej na zawieszenie rozgrywek.

Na razie nie został w tej sprawie opublikowany żadny komunikat i wiemy jedynie, że do skutku nie dojdzie ligowy pojedynek Arsenalu prowadzonego przez hiszpańskiego szkoleniowca z Brighton.

Na pewno starcie Chelsea z Aston Villą także się nie odbędzie podobnie, jak rewanżowy mecz z Bayernem Monachium w Lidze Mistrzów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Maciej Mas zostaje na stałe w Cagliari Maciej Mas zostaje na stałe w Cagliari Legia Warszawa: Dmytro Riznyk łączony z liderem Ekstraklasy Legia Warszawa: Dmytro Riznyk łączony z liderem Ekstraklasy Liga Europy: Ćwierćfinały i półfinały rozlosowane Liga Europy: Ćwierćfinały i półfinały rozlosowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy