Callum Hudson-Odoi zarażony koronawirusem

Callum Hudson-Odoi zarażony koronawirusem
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Chelsea

Chelsea poinformowała za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej o pozytywnym wyniku testów na obecność koronawirusa u Calluma Hudsona-Odoia.

19-letni skrzydłowy przejawiał objawy przeziębienia w poniedziałek i już wówczas został odizolowany od reszty drużyny oraz poddany stosownym badaniom, które niestety potwierdziły największe obawy o zakażeniu koronawirusem.

W związku z pozytywnym wynikiem testu u piłkarza automatycznie została zamknięta część ośrodku treningowego londyńskiego klubu, z którego korzystała seniorska ekipa „The Blues”.

Ponadto wszyscy członkowie pierwszego zespołu, sztabu szkoleniowego oraz kilku pracowników mających z nim kontakt w ostatnim czasie będą poddani przymusowej kwarantannie zgodnie z wytycznymi przedstawionymi przez brytyjski rząd.

Klub przekazał także, że Callum Hudson-Odoi przebywa obecnie w samoizolacji, czyje się dobrze i... nie może doczekać się powrotu na boisko. Wiele jednak na to wskazuje, że w najbliższym czasie nie będzie mu dane wrócić do rywalizacji, ponieważ władze Premier League po otrzymaniu informacji o pozytywnym wyniku testów u niego i Mikela Artety zdecydują się najprawdopodobniej na zawieszenie rozgrywek.

Na razie nie został w tej sprawie opublikowany żadny komunikat i wiemy jedynie, że do skutku nie dojdzie ligowy pojedynek Arsenalu prowadzonego przez hiszpańskiego szkoleniowca z Brighton.

Na pewno starcie Chelsea z Aston Villą także się nie odbędzie podobnie, jak rewanżowy mecz z Bayernem Monachium w Lidze Mistrzów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Większość lig została anulowana! OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Większość lig została anulowana! Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO] „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy