Cengiz Ünder wyceniony przez Romę. Czas na wielomilionowy transfer?!

Cengiz Ünder wyceniony przez Romę. Czas na wielomilionowy transfer?! fot. Cengiz Under I Instagram
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: CalcioMercato.com

Włoskie media podają, że AS Roma nie wiąże przyszłości z Cengizem Ünderem. Mając to na uwadze, rzymianie dokonali wyceny reprezentanta Turcji.

22-latek nie należy do ulubieńców Paulo Fonseki, który podczas bieżącej kampanii już kilkukrotnie skarżył się na postawę swojego zawodnika. Portugalski trener przede wszystkim ma do niego żal o jego zaangażowanie podczas treningów, a to w połączeniu z problemami zdrowotnymi, przełożyło się na mizerny bilans występów.

Prawoskrzydłowy, który z powodzeniem może operować po przeciwległej stronie boiska, jak i tuż zza plecami najbardziej wysuniętego piłkarza, zgromadził raptem jedno trafienie w dziesięciu rozegranych spotkaniach. W związku z tym coraz więcej wskazuje na to, że współpraca Cengiza Ündera z Romą wkrótce dobiegnie końca, nawet pomimo tego, że ledwie w sierpniu zeszłego roku przedłużono z nim umowę do końca sezonu 2022-2023.

Wskazuje na to chociażby fakt, że według serwisu internetowego calciomercato.com „Wilki” dokonały już wyceny 20-krotnego reprezentanta Turcji. Mają one oczekiwać za byłego gracza İstanbul Başakşehir 35-40 milionów euro, a biorąc pod uwagę realia panujące na rynku transferowym, należy uznać to za sporą okazję. Niemniej, jak przekonuje wspomniane źródło, na Stadio Olimpico nie wpłynęła jak dotąd żadna oferta.

To oczywiście nie przekreśla szans rzymian na sprzedaż 22-latka w styczniu, tym bardziej że zainteresowanie jego angażem wykazuje chociażby Manchester United.

Cengiz Ünder od czasu transferu wartego 14,25 miliona euro uzbierał w koszulce Romy 75 występów. Swoją obecność zaznaczył on 15 trafieniami i 11 asystami.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy