Chelsea: Czterech atakujących może odejść latem z klubu

Chelsea: Czterech atakujących może odejść latem z klubu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mirror

Chelsea potwierdziła dzisiaj letni transfer Hakima Ziyecha z Ajaksu. Można przypuszczać, że to początek ofensywy w wykonaniu działaczy „The Blues”. Jednocześnie po zakończeniu sezonu z londyńskim klubem pożegna się kilku zawodników.

Lista może oczywiście się jeszcze wydłużyć, ale według „Daily Mirror” w tym momencie w grupie piłkarzy, z którymi Chelsea ma zamiar się pożegnać są Olivier Giroud, Pedro, Willian oraz Michy Batshuayi. W zasadzie każdy z nich już wcześniej był łączony z opuszczeniem Stamford Bridge.

Wydawało się, że 33-letni Giroud w styczniu przeniesie się do Interu. Zainteresowanie jego osobą wykazywały również Lazio oraz Tottenham. Francuski napastnik nie miał problemów z dogadaniem się z tymi klubami, ale Chelsea chciała najpierw pozyskać kogoś na jego miejsce. Jak wiadomo, tego nie zrobiła. Latem zapewne będzie inaczej. Zwłaszcza, że kontrakt atakującego wygasa 30 czerwca.

Umowy ważne jeszcze tylko przez kilka miesięcy mają również Pedro i Willian. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami Frank Lampard chce zatrzymać w drużynie tego drugiego, lecz władze Chelsea mają na ten temat nieco inne zdanie. Z klubem zapewne pożegna się też Batshuayi.

„The Blues” mogą rozstać się z całą wymienioną wyżej czwórką. Szanse na to zwiększy każdy kolejny transfer ofensywnego gracza do angielskiego klubu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy