Chelsea: Emerson Palmieri może trafić do Napoli

Chelsea: Emerson Palmieri może trafić do Napoli fot. jorono | Pixabay
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: La Repubblica

Z doniesień włoskich mediów wynika, że Emerson Palmieri może wylądować w Napoli.

Prowadzący „Azzurrich” Gennaro Gattuso i Cristiano Giuntoli, dyrektor sportowy klubu z Neapolu, rozglądają się za nowym lewym obrońcą. Emerson Palmieri z Chelsea ma znajdować się na szczycie ich listy życzeń.

„La Repubblica” uważa, że doszło już do kontaktów w sprawie takiego transferu. Początkowo w grę wchodziłoby wypożyczenie do końca sezonu. Londyńczycy są otwarci na taki scenariusz.

Ostatnio na temat swojej przyszłości wypowiedział się sam Emerson. Jak przyznał: - Zachowuję spokój. Otrzymuję różne sygnały o zainteresowaniu moją osobą ze strony różnych klubów, nie tylko tych z Włoch. Na razie nie przeszliśmy do szczegółów, ale nie będę ukrywał, że tęsknie za Serie A i chciałbym tam wrócić. Nie wiem, czy będzie mi to dane w styczniu, bo w piłce nożnej sytuacja zmienia się bardzo szybko. Trzeba poczekać na to, co się wydarzy.

W tym sezonie jedenastokrotny reprezentant Włoch zanotował tylko cztery występy w koszulce Chelsea. Jego łączny dorobek w barwach „The Blues” od początku 2018 roku to 59 meczów, gol i pięć asyst.

Do tej pory 26-latka łączono również z Interem i Juventusem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy