Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty

Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty fot. sbonsi / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The Athletic

Chelsea jest w dalszym ciągu zainteresowana ponownym nawiązaniem współpracy z Romelu Lukaku - poinformowało „The Athletic”.

„The Blues” rozglądają się na rynku za bramkostrzelnym napastnikiem w obliczu niezadowolenia wynikającego z formy strzeleckiej prezentowanej przez Timo Wernera w ubiegłym sezonie.

W związku z tym są gotowi wyłożyć na jego sprowadzenie olbrzymie pieniądze, co pokazuje fakt, że na liście ich życzeń znajdują się Erling Braut Haaland oraz Romelu Lukaku.

Przedstawiciele Borussii Dortmund i Interu Mediolan informowali już wielokrotnie, że ich czołowi snajperzy nie są tego lata na sprzedaż. Mimo to Chelsea pozostaje głucha na wygłaszane klarowne komunikaty i w dalszym ciągu nie porzuca swoich starań o pozyskanie jednego z nich.

Wskazuje na to między innymi informacja przekazane przez „The Athletic”, gdzie możemy przeczytać, że drużyna prowadzona przez Thomasa Tuchela wystosowała już dwie oferty za reprezentanta Belgii.

Obie zostały odrzucone przez „Nerazzurrich”, ale w żadnym stopniu nie zniechęciło to władz ekipy ze Stamford Bridge, które w sierpniu zamierzają przedstawić Włochom swoje kolejne propozycje w nadziei na to, że problemy finansowe skuszą ich ostatecznie do sprzedaży najbardziej wartościowego zawodnika znajdującego się w kadrze.

„The Blues” nie mogą w tej sprawie liczyć na ewentualne wsparcie ze strony Lukaku, który nie jest na chwilę obecną specjalnie zainteresowany ponownym zasileniem szeregów Chelsea i w ogóle rozstaniem z Interem.

Nie jest za to żadną tajemnicą to, że drużyna z Mediolanu musi w dalszym ciągu znaleźć fundusze na pokrycie dziury powstałej w budżecie, której nie załatało odejście Achrafa Hakimiego do Paris Saint-Germain za 60 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: M'Baye Niang „dżokerem”. Napastnik zmienił klub poza oknem OFICJALNIE: M'Baye Niang „dżokerem”. Napastnik zmienił klub poza oknem Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy