Chelsea oferuje już 45 milionów funtów za skrzydłowego

Chelsea oferuje już 45 milionów funtów za skrzydłowego fot. Alex Yeung / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The Times

Chelsea przedstawiła Evertonowi drugą ofertę za Anthony'ego Gordona. Ta ponownie nie spotkała się z aprobatą klubu z niebieskiej części Liverpoolu - uważa Paul Joyce z „The Times”.

„The Blues” skoncentrowali się w ostatnich dniach na podjęciu skutecznej próby pozyskania wychowanka „The Toffees” i wystosowali za niego propozycję sięgającą aż 40 milionów funtów (około 47,3 miliona euro).

21-letni skrzydłowy nie może na razie pochwalić się żadnymi znaczącymi osiągnięciami na seniorskim poziomie, ale mimo to ekipa z Goodison Park odrzuciła bez wahania ofertę Chelsea.

Drużyna ze Stamford Bridge przyjęła ten fakt do wiadomości i przygotowała ulepszoną propozycję w granicach 45 milionów funtów (około 53,4 miliona euro).

Paul Joyce z „The Times” przekonuje, że i ona nie spotkała się z aprobatą Evertonu, który nie wyobraża sobie sprzedaży Anthony'ego Gordona na obecnym etapie sezonu oraz jego kariery.

Z tego też powodu klub z niebieskiej części Liverpoolu prowadzi rozmowy z zawodnikiem na temat podpisania z nim lepszego pod względem finansowym kontraktu.

Ten obecny jest ważny do 30 czerwca 2025 roku, więc w najgorszym razie „The Toffees” nie muszą się śpieszyć z doprowadzeniem do ewentualnego rozstania ze skrzydłowym, by cokolwiek na nim zarobić.

Wspomniany dziennikarz podkreśla, że „The Blues” nie składają jeszcze broni i w niedalekim czasie przedstawią trzecią propozycję za 21-latka.

Młodzieżowy reprezentant Anglii rozegrał do tej pory 62 spotkania na seniorskim poziomie w barwach macierzystego zespołu, notując cztery trafienia i osiem asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń João Cancelo otwarty na wielki transfer João Cancelo otwarty na wielki transfer Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika Napoli złożyło ofertę trenerowi. Był łączony z mistrzem Włoch już w 2021 roku Napoli złożyło ofertę trenerowi. Był łączony z mistrzem Włoch już w 2021 roku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy